Anahtar Dolapları

yüksek güvenlikli anahtar kasası
13000 Yüksek Güvenlikli “MAINZ”
Dış Ölçüler  :  436 x 460 x 102 mm
İç Ölçüler  :  - x - x - mm
Ağırlık  :  22 kg.


duvara monteli anahtar kasası
13100 Duvara Monteli "LEIPZIG"
Dış Ölçüler  :  350 x 350 x 200 mm
İç Ölçüler  :  - x - x - mm
Ağırlık  :  20 kg.
Anahtar dolapları pansiyon, otel ve istediğiniz gibi her odaya ait çok sayıda anahtarı bulundurulduğu bir dolaptır.

Anahtar dolapları anahtarlarınızın kaybolmasını engellerken sağlammış oldukları düzen sayesinde herhangi bir karışıklığın olmasını da engellemektedir. Çeşitli standartlara uygun olarak üretilen anahtar dolapları tabii ki de bazı güvenlik esaslarına uygun şekilde üretilmiş ve birçok testten de geçirilmiştir. Firmamızın sizlere sağlamış olduğu Class A sınıfına uygun içerikte anahtar saklama dolapları IMP tarafından VDA 24992 göre üretilmiştir.

Ürünün özellikleri oldukça cezp edicidir ve anahtar dolapları güvenlik açısından da oldukça sağlam niteliklere sahiptir. 3 milimetre kalınlığındaki çelik plakadan üretilen bu dolaplar her Holding'in yedek ve asıl anahtarları ve diğer kapı anahtarları için gerekli olduğu gibi, otel odaları ve bunun gibi saklanması ve güvende olması gerekli olan anahtarların bulundurulduğu dolaplardır.

Bizler toplum olarak saklamayı seven ve yastık altında birikimi olan bir milletiz. Evlerimizde kasa olmasa bile muhakkak kilitli bir sandık bulunur ve özel eşyalarımız bu sandıklar içerisinde saklanır. Bu nedenle büyük işletmeler için gerekli olan tüm şartlar sağlanarak güvenli bir çalışma ortamının oluşması için kullanılan anahtar dolapları firmamız tarafından en ideal şekilde üretiliyor ve satışa sunuluyor. Üç yönlü sürgü sistemine sahip olan anahtar dolapları toplam 57 milimetre kalınlığındaki çelik plaka ile kaplanmıştır.

Anahtar dolapları için üretimi standart olan anahtar bulunur ve anahtarların kancaları ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Müşteri talebine göre anahtarlar istenilen renk ile renklendirilebilir ve Class A sınıfından uygun şekilde üretilir.

Otel ve pansiyonlar için ideal yapıda olan anahtar dolapları büyük bir karmaşayı engelleyerek anahtarlarınızı düzgün bir şekilde yerleştire bilmenizi ve böylece müşteri memnuniyeti ile çalışabilmenize katkı sağlar. Birçok amaç için kullanabileceğiniz bu anahtar dolapları firmalar için uygun olduğu gibi fabrikanızın bölümlerinin anahtarları karıştırmamak adına da oldukça etkili olarak kullanılabilir. Sizlere her türlü güvenlik tedbirini uygun şekilde hizmet veren firmamız anahtar dolapları içinde aynı güvenilirliği sağlamaktadır. Farklı tasarım ve ebatlara sahip anahtar dolapları ile sizler değerlendirme yaparak kendiniz için en uygun olan dolabı tercih edebilirsiniz.

Firmamız her şeyden önce güvenlik garantisini müşterilerine vererek sizlerin kullandığı ürün karşısında huzursuz olmanızı ve güven duymamanızı engeller. Yüksek sigorta değeri bulunan kasalarınız güvenlik tedbirleri gereği uygun üretilmiş olup kesici, delici ürünlere karşı oldukça dirençlidir.

Anahtar dolapları üretici sizlere rahat kullanım sağlayabilmek için birçok yüz oluşturuyor ve önlü, arkalı tüm yüzleri anahtarlarınızı sırasıyla yerleştirebilmek için düzenekleri kuruyoruz. İç hacim, boy ve ağırlık olarak farklı özelliklere sahip olsa da ortalama olarak 20 ile 25 kilogram arasında üretilen bu kasalarınızın yüksekliği ise 400 ile 500 milimetre şeklinde olurken genişliği ise 450 ile 500 milimetre arasında değişir. Sizin ihtiyacınıza uygun olarak üretilen bu ürünlerin özel sipariş vererek de ulaşabilirsiniz. Özel tasarım anahtar dolapları ile sizlere rahat kullanım sağlayarak herhangi bir karışıklığın olmasını kolayca engelleyebilirsiniz. Sizler online olarak sitemizi takip ederek hakkımızda bilgi edinebilir ürünlerimizi daha yakından görebilir ve fiyatlarımız hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu anahtar dolapları gibi satışa sunmuş olduğu diğer ürünlerden oldukça kaliteli ve rahat kullanım sağlayarak sizler için ideal ürünler olmaktadır. Sizlerde firmanız, ofisiniz, oteliniz hatta banka ya da büyük işletmelerin iş için gerekli olan kasa ihtiyacını bizden karşılayarak hem güvenlik hem servis, hem de montaj olarak sorunsuz bir alışveriş yapabilirsiniz.

Sonraki kategorimiz olan Otel Kasaları “https://celikkasa.web.tr/otel_kasalari için linke tıklayınız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Nami Safe Elektronik Ekipmanları A.Ş.

Bağdat Caddesi No:145 / C Feneryolu -Kadıköy / İST

Telefon: 0(216) 4 999 222

Email :info@celikkasa.web.trYukarıya Çık