Data Taşıma Çantaları

20 adet kapasiteli data taşıma çantası
NamiSafe LTO-20 Adet Kapasiteli Taşıma Çantası
Dış Ölçüler  :  15.9 x 36.2 x 44.5 mm
İç Ölçüler  :  - x - x - mm
Ağırlık  :  3.2 kg.
5 Adet Kapasiteli Data Taşıma Çantası
NamiSafe LTO Kartuş 5 Adet Kapasiteli Taşıma Çantası
Dış Ölçüler  :  14 x 21 x 28.6 mm
İç Ölçüler  :  - x - x - mm
Ağırlık  :  1.3 kg.
1 adet kapasiteli kartuş taşıma çantası
NamiSafe LTO/DLT/OPTI 1 Adet Kapasiteli Kartuş Taşıma Çantası
Dış Ölçüler  :  5.1 x 20.3 x 19.1 mm
İç Ölçüler  :  - x - x - mm
Ağırlık  :  0.6 kg.
Data taşıma çantaları laboratuar da çok uzun süre çalışmalar sonucunda üretilmiş olan bir üründür. Bu ürün üretimi sırasında piyasa sürülmeden önce birçok testten geçmiş ve güvenilirliği kanıtlanmıştır.

Güvenlik için, askeriye ve havayolu taşımacılığı için uygun olan data taşıma çantaları su geçirmez özelliği ile de oldukça dikkat çekici bir üründür. Sıcaklık testlerine tabi tutularak sağlamlığı kanıtlanmış olan bu çanta önemli dokümanlarınızı ve donanımlı lüx taşıma imkanı sağlanmış hayatınızı kolaylaştıran bir üründür.

Herhangi bir aksilik olduğunda darbe ve basınca karşı dayanıklı olan data taşıma çantaları normal koşullarda tek tuşla açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Bu çantalar yürüyerek taşınabilecek özellikte ve elde taşıma özelliğine sahip ürünler olarak birçok modele ve seçeneğe sahiptir. Data taşıma çantaları farklı iç dizaynı ve ebatlara sahip olarak üretilebilirler. Güçlü ve konforlu kavramayı sağlayan ve yüzeyi ideal şekilde taşınabilmesi için kaliteli bir yapıya sahip olan, oldukça dengeli şekilde üretilmiştir. Ürün taşırken herhangi bir aksilik oluşmamasını sağlamıştır. Standart şifreli asma kilitler güvenlik işlemi açısından da taşıdığınız ürünlerinizin güvenli olmasını sağlar. Data taşıma çantalarından kartuş taşıma çantası kartuşlarınıza toz ve hasara karşı koruyucu bir üründür. Taşıma kolaylığı sağlayan bu ürün istifade etmeniz sağlanmıştır. Özel asma kilitlere sahip olan data kartuş taşıma çantası ve birçok koruyucu özelliğe sahip tek sefer de 20 adet taşıma kapasitelidir.

Her farklı ürün için farklı özellikte üretilmiş olan data taşıma çantaları uygun fiyat ve taşıma kapasitesi ile sizlerin de kullanacağı bir üründür. Hem sağlam bir şekilde, hem de güvenilir aşamalarla elinize ulaşmasını istediğiniz ürünlerimiz için kullanacağınız çantaları farklı renk seçenekleri ve özellikleri ile kullanacağınız data taşıma çantalarınızı firmamızdan elde edebilir ve uzun süre severek kullanabilirsiniz. Farklı kodlara sahip olan ürünlerimizi inceleyerek data taşıma çantalarınızı seçebilir ve ihtiyaç duyduğunuz diğer ürünler hakkında da bilgi sahibi olabilir ve fiyatları konusunda da fikir edinebilirsiniz. Firmamızın garantisi altında satışa sunmuş olduğumuz tüm ürünleriniz güveninizi hak edecek özelliklere sahip ve sizler için ideal olarak tasarlanmış seçenekleriyle online olarak ve sipariş ile satışa sunulmuştur. Data taşıma çantalarımız ile ilgili aklınıza takılan bilgi almak istediğiniz konularda firmamızdan sorgulayabilir ya da Online olarak sitemizde vermiş olduğumuz bilgiler ışığında ürünleri inceleyebilirsiniz. Askeri alanlarda da kullanılan data taşıma çantaları toplu siparişlerde indirim fırsatı vermektedir. Farklı özellikleri ve birçok renk seçeneği ile sipariş talepleriniz beklenmektedir. Güvenlik açısından da herhangi bir tehlike ve basınç durumunda kendini kilitlemesi böylece herhangi bir patlama korkusundan sizleri korumaktadır. Bunun dışında hırsızlık sorunlarına karşı muhafaza yöntemi ile korunma sağlayabileceğiniz bu ürün taşıma işlemi için en ideal özellikler de üretilmiştir. Zarar görmesini istemediğiniz önemli data verilerinizi taşıma işlemi için gereken önemi vererek zarar vermeden taşıyarak onların hem kendilerinin zarar görmemesini hem de çevrede herhangi bir nedenden dolayı olumsuz etki etmemelerini sağlarsınız. Data taşıma çantaları yalnızca resmi kurumlar için değil özel sektörde de birçok soruna çözüm sağlayabilir ve bu alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Sizler diğer kasa ve dolaplar da olduğu gibi data taşıma çantalarında da en uygun fiyat seçeneği ile yararlanmaya çalışırken ürünün kalitesinden emin olarak en ideal ürünü seçmelisiniz. Ürününüzü kullanırken kullanma talimatlarına uygun sayı ve çeşitte ürün bulundurarak kullanabilirsiniz. Her geçen gün gelişen teknoloji ile gelişmiş modellerin üretildiği onlarca çeşit ürün arasında sizin için en uygunu ve en güvenli olanı tercih etmenizi sağlayan firmamız sağladığı imkan ve ödeme koşullarıyla oldukça cazip ve tercih edilebilir bir firmadır.

Sonraki kategorimiz olan Çelik Kasa Modelleri “https://celikkasa.web.tr/celik_kasa_modelleri için linke tıklayınız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Nami Safe Elektronik Ekipmanları A.Ş.

Bağdat Caddesi No:145 / C Feneryolu -Kadıköy / İST

Telefon: 0(216) 4 999 222

Email :info@celikkasa.web.trYukarıya Çık