Gömme Duvar Kasaları

gömme duvar kasası
EW-01 Duvar Kasası
Dış Ölçüler  :  352 x 432 x 136 mm
İç Ölçüler  :  300 x 371 x 92 mm
Ağırlık  :  13 kg.


duvar kasası
EW-02 Duvar Kasası
Dış Ölçüler  :  230 x 360 x 188 mm
İç Ölçüler  :  212 x 339 x 163 mm
Ağırlık  :  9 kg.
sertifikalı duvar kasası
EW-03 Duvar Kasası
Dış Ölçüler  :  290 x 360 x 191 mm
İç Ölçüler  :  273 x 339 x 144 mm
Ağırlık  :  18 kg.
Gömme duvar kasaları evlerinizin ya da özel çalışma alanlarınızın en gizli bölmelerine montajlanmış olan kasalardır.

Gömme duvar kasaları hem yangına hem de hırsızlığa karşı oldukça dayanıklı ve gizliliği düşünüldüğünde de bulunması zor olan kasa çeşitlerinden bir tanesidir. Hırsızlığa dayanıklı olan gömme duvar kasaları paralarınızın ya da gizli ve değerli olan diğer eşyalarınızın saklanabileceği en güvenli ve en özel kasadır.

Gömme duvar kasaları genellikle bir tablonun, dolabın ya da diğer objelerin arkasında kamufleedilmiş olan kasalardır ve bu nedenle de hırsızlar tarafından kolayca bulunmazlar. Bulunmaları durumunda da özel olarak kurulmuş olan elektronik şifre ve anahtar kullanımı sayesinde bu tür kasalar kolay kolay açılamaz ve hatta geliştirilmiş teknolojileri sayesinde oldukça karmaşık bir yapıya sahiptirler. Gömme duvar kasaları evlerinizde duvarın içinde montajlaşabilirken ofislerinizde de gizli bölme şeklinde dolaplarınıza monte edilebilir. Sizlerin gömme duvar kasaları satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu satın aldığınız ürünün güvenlik durumunun uluslararası standartlara göre belirlenip belirlenmediği ve bu standartlara uygun testlerden geçirilip geçirilmemiş olmasıdır. Sizler kasa satın alırken uluslar arası testlerden geçen ve sertifikalı olan ürünleri almalısınız.

Gömme duvar kasaları birçok kişi tarafından özel olarak üretiliyor ve bu ürünün menteşeleri gizli şekilde monte edilerek içerisindeki raf takılıp çıkarılabilecek şekilde dizayn ediliyor. Gömme duvar kasaları sizlerin tercihine uygun büyüklükte üretiliyor ve büyüklük ya da küçüklük ayarlanabiliyor. Sağlam çelik kasa kapısına sahip kasanız aynı şekilde sağlam çelik bir gövdeye de sahiptir. Kasalarınız sert krom plakalı kilit sürgüyle kapatılıp açılıyor. Oldukça sağlam ve düzgün bir şekle sahip olan bu kasalar üzerine tablo ya da ayna gibi ürünlerde asılarak kasanız saklanabiliyor. Gömme duvar kasaları diğer bir özelliği de yangına dayanıklı olmaları ve hırsızlık durumu kadar bu konuda da tercih edilebilirliği artırır.

Gömme duvar kasaları satın alınırken sizlere hizmet veren firmanın güven ve gizlilik koşullarına uygun hizmet vermesi gerekir. Çevrenizde hatta çalışanlarınızda buna dahil olmak üzere evinizde gizli bir kasa olduğunu kimsenin bilmemesi hırsızlara davetiye çıkarmamak açısından çok önemlidir. Bu kasalar varlığından kimsenin haberi olmaması gerektiği kadar bilen kişilerin de şifreyi ya da kasa kilit anahtarına dair bir bilgiye sahip olmaması sağlanmalıdır. Bu durumun oluşmaması için sizler üzerinize düşen görevi yaparken kaslarınızın montajını yapacak olan ekip de bu konuya özen göstermeli ve montaj işleminin ardından sizler belirlenen şifreyi muhakkak değiştirmelisiniz.

İçerisinde ciddi değer taşıyan ve hayatınızı büyük ölçüde değiştirecek olan bu gizli kasa herhangi bir aksilik yaşadığınızda ya da şifre ile alakalı problemlerinizde karşınızda muhatap olarak bir servis imkânı sağlamalı ve herhangi bir durumda kasanızın bir şekilde açılması sağlamalıdır. Sizler kullanıcı olarak kasa şifrenizi akılda tutabileceğiniz ve sizin için önemli olan karakterlerden ulaşmasını sağlamalısınız. Bunun dışında bu şifrenin doğum tarihi, evlilik yıldönümü gibi çabuk tahmin edilebilecek karakterlerden de oluşmamasına önem vermelisiniz. Özel gömme kasalarınız sayesinde sizler çoğu zaman banka kasasına ihtiyaç duymadan önemli evrak, mücevher, para ya da altın gibi değerli eşyalarınızı sorunsuzca uzun yıllar saklayabilirsiniz. Saklamak için en ideal kasaları evinizde ya da işyerinizde bir ya da birkaç tane bulunabilir ve satın aldığınız bu kasaları saklayacağınız ürünün büyüklüğüne göre farklı büyüklük ve iç dizayn özelliklerine göre seçebilirsiniz. Sizler gömme kasaları satın alırken fiyat konusunda dikkatli olduğunuz kadar kasaların özellikleri ve sizlere sunan firmanın kalitesinden, bugüne dek sağlamış olduğu hizmetten de kuşku duymadan yararlanabilmelisiniz.

Sonraki kategorimiz olan Kasa Daire Odası Ve Kapıları “http://celik-kasa.com/kasa_daire_odasi_kapilari için linke tıklayınız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Nami Safe Elektronik Ekipmanları A.Ş.

Bağdat Caddesi No:145 / C Feneryolu -Kadıköy / İST

Telefon: 0(216) 4 999 222

Email :info@celikkasa.web.trYukarıya Çık