Kasa Daire Odası ve Kapıları

banka kapısı
UL Sertifikalı Banka Kapısı
Dış Ölçüler  :  214 x 139 x 50 mm
İç Ölçüler  :  210 x 110 x 50 mm
Ağırlık  :  2000 kg.


kasa daire kapısı
ART 210 Kasa Daire Kapısı
Dış Ölçüler  :  210 x 110 x 30 mm
İç Ölçüler  :  200 x 100 x 30 mm
Ağırlık  :  550 kg.
silah mühimmat kapısı
Silah Mühimmat Kapısı
Dış Ölçüler  :  2000 x 1000 x 300 mm
İç Ölçüler  :  1880 x 808 x 300 mm
Ağırlık  :  878 kg.
Kasa daire odası ve kapıları büyük holdinglerin ya da bankaların kullandıkları bir kasa türüdür. Yalnızca ülkemizin değil dünyanın en yüksek güvenlik seviyesine sahip olan kasa daire odası ve kapıları ayrıca şık tasarımlarıyla kullanıcılarının ve ihtiyaç sahiplerinin dikkatini çekmektedir.

Bu kasalar paslanmaz özellikteki çelik yüzey ve iç yapısının tamamı paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve görsel olarak da bir zırhı anımsatan kasa daire odası ve kapıları gerek kapı kenarları gerek pervaz bölgesi değerlendirildiğinde orjinal bir zırhı çağrıştırır. Bankalarda kullanılan klasik kasa daire odası ve kapıları ayarlanabilir kapı menteşeleri ve kolay kullanım sağlayan tek bir dokunuş ile açılıp kapanma imkanı sağlayan ve sürtünme esnasında zarar görmesini engellemek için hassas özelliklere sahiptir. Kapı genişliği ve kapının açılış derecesi oldukça ideal bir kullanıma sahiptir. Kapının geniş olması ile insanlar ve çeşitli gereçler kasanın içerisine rahatlıkla girip çıkabilmektedir. Rahat kullanım sağlayan kasa daire odası ve kapıları çeşitli özellikler ve büyüklükte olup kullanılacak olanların tercihine sunulmuştur. Lüks kasa daire odası ve kapıları parmaklıkları paslanmaz ve çelik olan ızgaraya sahiptir. Bu kasaların anahtar yuvaları da paslanmaz çelik bar ile oluşturulmuştur. Banka gibi büyük meblağları içerisinde taşıyan bu önemli kasalar duvar materyalleri açısından da oldukça geliştirilmiş ve tüketici ürünlere karşı dayanıklı olarak üretilmiştir.

Her açıdan güvenilir olan ve bir zırh özelliği taşıyan kasa daire odası ve kapıları UL CBS yedi standartlara uygun üretilmediklerinde hiçbir güvenlik garantisinde bulunamaz ve bu tür kasalar sizler tarafından tercih edilmez. Özel zaman ayarlayıcısı bulunan İsviçre yapımı STV elsidi zamanlayıcı bazı kasalarda ayarından önce açılmazken, bu kasalar serbest zaman ayarlıdır yani acil bir durum karşısında zamanlayıcı iptal edilerek kasa açılabilir.

Kasa daire odaları ve kapıları kuyumcular, bankalar, döviz büroları, şirketler gibi yerlerde kullanılırken bu amaca yönelik bir kasa olup olmadığı ve kasaların güvenilirliği kanıtlanmış olması gerekli standartlardan ve testlerden geçirilmelidir. Kasa daire odası ve kapıları bu tür büyük işletmelerde kullanılırken Zorluluk testinden geçirilmiş olmalı ve bu testte belirlenen acil havalandırma sistemi şeklindeki özellikler garantilenmelidir. Kullanım şekli ve kullanım alanı olarak farklı iç dizayna sahip olan kasa daire odası ve kapıları farklı farklı özellikleri ile üretilmiş ve sizlerin tercihine sunulmuştur. Bu kasalar bankalar dışında alanlarında ve fabrika gibi büyük çalışma alanlarında da kullanılabilmek üzere özel binalara uygun şekilde tasarlanıp üretile bilmektedir.

Kasa daire odası ve kapıları ve güvenliği yangın, hırsızlık ve kesici diğer maddelere dayanıklılık testlerinden geçirilmiş olur. Kaynak makineleri ile dahi verilen ısıya dayanıklılık göstermiş ve bu testlerden geçebilmiştir. Mekanik kilitlenme seti üç aşamadan oluşmaktadır ve bu ikisinin açık olması ile kilitli olan tüm düzeneği açma işlemi sağlanabilir. Firmamızın testlerinden geçmiş olduğu ve diğer testler ile güvenilirliğini sertifikalanmış ve sizlere daima hakkettiğiniz değer verdiğiniz ölçüde ürün sağlamıştır. Müşteri memnuniyetini esas alarak en güvenli ürünleri sizlere sağlayan firmamızdan sizlerde kasa daire odası ve kapıları talebinde bulunarak holding için diğer özel alanlarınız için ideal bir ürün oluşturabilirsiniz. Sizler bu konuda en iyisini tercih ederek en kaliteli hizmeti elde edecek ve kendi müşterilerinize de güvenle sunabileceğiniz şekilde kasalara sahip olursunuz. En büyük alanlara dahi sağlayabileceğiniz kasa daire odası ve kapıları ile sizler istediğiniz zaman ulaşabilir ve rahatça değerli eşyalarınızı ve paralarınızı saklayabilirsiniz bu konuda firmamıza güvenebilirsiniz.

Sonraki kategorimiz olan Anahtar Dolapları “https://celikkasa.web.tr/anahtar_dolaplari için linke tıklayınız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Nami Safe Elektronik Ekipmanları A.Ş.

Bağdat Caddesi No:145 / C Feneryolu -Kadıköy / İST

Telefon: 0(216) 4 999 222

Email :info@celikkasa.web.trYukarıya Çık