Lüks Kasalar

heuer lüks çelik kasa
Heuer Lüks Çelik Kasa
Dış Ölçüler  :  1260 x 610 x 560 mm
İç Ölçüler  :  730 x 385 x 425 mm
Ağırlık  :  500 kg.


lucell parmak izli lüks çelik kasa
Lucell 3000 Parmak İzli Lüks
Dış Ölçüler  :  1120 x 625 x 600 mm
İç Ölçüler  :  844 x 448 x 390 mm
Ağırlık  :  255 kg.
lucell lüks çelik kasa
Lucell 2000 Lüks Çelik Kasa
Dış Ölçüler  :  872 x 502 x 501 mm
İç Ölçüler  :  642 x 344 x 322 mm
Ağırlık  :  145 kg.
mor desenli lüks çelik kasa
UNI-40 Mor Desenli Lüks Çelik Kasa
Dış Ölçüler  :  521 x 426 x 472 mm
İç Ölçüler  :  410 x 310 x 315 mm
Ağırlık  :  56 kg.
elektronik şifreli lüks çelik kasa
41542 Paris-Belleville Elektronik Şifreli Lüks Çelik Kasa
Dış Ölçüler  :  606 x 636 x 510 mm
İç Ölçüler  :  487 x 520 x 344 mm
Ağırlık  :  350 kg.
lüks akrilik cam kasa
Lüks Akrilik Cam Kasa
Dış Ölçüler  :  400 x 300 x 300 mm
İç Ölçüler  :  - x - x - mm
Ağırlık  :  8 kg.
sertifikalı lüks saat kasası
42041 ROM-MONTİ Sertifikalı Lüks Saat Kasası
Dış Ölçüler  :  606 x 636 x 510 mm
İç Ölçüler  :  456 x 504 x 304 mm
Ağırlık  :  354 kg.
lüks saat çelik kasa
Lüks Saat Çelik Kasa
Dış Ölçüler  :  1260 x 610 x 560 mm
İç Ölçüler  :  730 x 385 x 300 mm
Ağırlık  :  500 kg.
lucell lüks para kasası
Lucell 2000 Lüks Para Kasası
Dış Ölçüler  :  872 x 502 x 501 mm
İç Ölçüler  :  642 x 344 x 322 mm
Ağırlık  :  145 kg.
Lüks kasalar ev ve küçük işyerlerin de gereksiz gibi görünse de kamu kurum ve kuruluşlarının, büyük işletmelerin vazgeçilmez değerli eşya saklama ürünleridir.

Talep ve isteğe göre ihtiyaçların da gereksinimleri değişmektedir. Bundan yıllar önce sadece devlet kasalarında bulunan çelik kasalar zamanla tüzel kişiliklerin kullanım alanına geçti, ardından farklı evlerimizde para, altın ve mücevherleri muhafaza etmek için kullanılan kasalar yerlerini aldı. Teknolojinin gelişmesi ile hırsızlar da kendilerini geliştirdiler ve insanlar da doğal olarak kendilerini güvenceye almak için kasalar da değişikliğe gittiler işte lüks kasalar teknolojiye ayak uydurmayı başaran ve genel olarak son derece güvenlikli kasalardır. Dünya da ve Avrupa da, gelişmiş diğer ülkeler de tek tercih olan lüks kasalar kullanıcılarına büyük bir güven vermektedir. Uluslararası standartlara uygun üretilen lüks kasalar ev ve iş yerlerin de ayrıca devlet kurum ve kuruluşların da kullanılması gerekli değerli evrak ve eşya kasalarıdır. Güvenirlik testlerini başarı ile geçen lüks kasalar kullanıcılarını kesinlikle mağdur etmemektedir.

Son teknoloji ile geliştirilen lüks kasalar dijital ve elektronik şifreli kasalardır. Otel tipi, ev tipi gibi birçok çeşidi bulunan ve değişik renk ve desenler de kullanıcıların beğenisine sunulan lüks kasalar yangına da dayanıklıdır. Kullanıcıların taleplerinin tamamına cevap veren bu lüks kasalar her hangi bir buhar, nem, sıcaklık gibi ya da manyetik ve elektrik alanlarına karşı son derece güvenlikli kasalardır. Depreme ve düşme, devrilmeye karşı dayanıklı olan bu kasalar yanmayan kasalardır. Lüks kasalar kapak çevresi yanmayan filtreler ile kaplanmış ve yangın esnasında ateşin kasaya girmesini ya da sıcaklık etkisi ile içeride bulunan değerli eşyaların zarar görmesi engelleniyor. Lüks kasaların kilit sistemleri sizin talebinize göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak dijital, şifreli, elektronik kilit sistemi bulunmaktadır. Kullanıcının talebi doğrultusunda da anahtar sistemi ile kilit çeşidi de kullanılır. Firmamızdan alacağınız lüks kasalar garantili ve dünya standartlarına uygun kasa çeşitleridir. Tam güvenlikli bu kasalar sayesin de eviniz de ve iş yerleriniz de tamamen kendinizi ve eşyalarınızı güvende hissedeceksiniz. Tam güvenlikli bu kasaları almakla sadece bir çelik lüx kasa almış olmayacaksınız dahası firmamız site kullanımı için gerekli bilgileri verecek ve kurulum aşamasından sonra kullanmaya başlayacaksınız. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu kasaların tüm garantisi firmamıza aittir. Aradan ne kadar zaman ve yıl geçerse geçsin firmamız kasanızla yaşanacak en ufak bir sorunda dahi sizin hizmetiniz de olacaktır. Kendine ve sattığı ürüne güvenen mükemmele müşterilere ayrıcalığını sizde yaşayınız.

Lüx kasalar sıradan eşyalar için kullanılacak kasalar değillerdir. Kullanıcı farklılığı da oluşan bu çelik kasa türlerinden bu kasalar ihtiyaca göre ebatları düşünülmüştür. Artık değerli eşya ve ürünlerinizi nereye saklayacağınızı düşünmeyin çünkü artık lüx kasalar sayesinde bütün önemli eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Şirketinize veya evinize bırakılacak arkadaşlarınız tarafından verilen emanetlerinizi güvenle saklayabileceğiniz bir kasanız var. Hem de kullanması da çok basit kasalar. Kurulumunu yapan çalışanlarımız tarafından sizlere kullanım eğitimi verilecektir. Evinizin olsun, iş yerlerinizin olsun aklınıza gelebilecek tüm değerli eşya ve para gibi unsurların muhafaza edilebileceği türde kasalardır. Görünüm olarak çok dikkat çekici olmayan ve iş ve evlerinizde bir yere bıraktığınız da sizlerin göz zevkini bozmayacak şıklıkta üretilmiş olan bu kasalar evlerinizde de hoş bir görünüm sağlayabilir. Hatta sizler kasanızın varlığından bile kimsenin haberi olmasın istiyorsanız üzerine işlemeli bir örtü ile kapatarak üzerini bir vazo yerleştirebilir ve kamufle edebilirsiniz.

Sonraki kategorimiz olan Data Media Kasaları “https://celikkasa.web.tr/data_media_kasalari için linke tıklayınız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Nami Safe Elektronik Ekipmanları A.Ş.

Bağdat Caddesi No:145 / C Feneryolu -Kadıköy / İST

Telefon: 0(216) 4 999 222

Email :info@celikkasa.web.trYukarıya Çık