Otel Kasaları

otel kasası
VVD 2050 Otel Kasası
Dış Ölçüler  :  200 x 508 x 381 mm
İç Ölçüler  :  196 x 504 x 326 mm
Ağırlık  :  14,5 kg.


çekmece içi otel kasası
HD 1240 Çekmece İçi Otel Kasası
Dış Ölçüler  :  125 x 400 x 350 mm
İç Ölçüler  :  78 x 396 x 346 mm
Ağırlık  :  11.2 kg.
namisafe otel kasası
EM6HR Namisafe Otel Kasası
Dış Ölçüler  :  200 x 420 x 372 mm
İç Ölçüler  :  - x - x - mm
Ağırlık  :  13 kg.
güvenlikli otel kasası
K25ED NamiSafe Otel Kasası
Dış Ölçüler  :  250 x 350 x 250 mm
İç Ölçüler  :  - x - x - mm
Ağırlık  :  7.5 kg.
küçük otel kasası
K17E NamiSafe Otel Kasası
Dış Ölçüler  :  170 x 230 x mm
İç Ölçüler  :  - x - x - mm
Ağırlık  :  3.50 kg.
yüksek güvenlikli otel kasası
K20ED NamiSafe Otel Kasası
Dış Ölçüler  :  200 x 310 x 200 mm
İç Ölçüler  :  - x - x - mm
Ağırlık  :  5.30 kg.
Otel kasaları birçok tasarım ve seçenekleriyle sizin ihtiyacınıza yönelik olarak üretilir. Elektronik kilitli ve göstergeli olan otel kasaları motorlu açılma ve acil durum anahtarı gibi birçok özelliğe sahiptir ve güvenlik amacıyla kurulmuş olan bilgisayardan takip ve son kullanıcıyı görme özelliğiyle de oldukça dikkat çeker.

İSO 9001 2001 sertifikalı ve şifre unutulduğu takdirde kasaya bir kablo ile bağlanarak yedek şifre ile kasayı açabilen bir aparata sahip olan bu kasa sizler için de oldukça ideal olacak ve otel yöneticileri olarak beğeninizi kazanacaktır. Çift şifreye sahip olan bu kasa 6 haneli ve 2 şifre kullanılarak açılabilmektedir ve şifre kullanılmadan 8 adet anahtarla açılabilir. Mükemmel özelliklere sahip olan Otel kasaları batarya açısından da uzun süre tek bataryayla kullanılabilir ve batarya ömrü bittiğinde kasanın sinyal verir.

İç dizayn olarak da mükemmel üretilmiş olan otel kasaları oda konularını içeren ve açılış kayıtları için bilgisayar destekli kontrol etme fonksiyonu bulundurur. Otel kasaları açmaya çalışanların ismi, personel numarası, basım tarihi ve açılma tarihi ve saati otel ismi ve bunun gibi birçok raporu yazıcı çıkışı olarak sizlere sağlayabilir ve bu özelliğiyle oldukça beğeni toplayan bir üründür. Dijital ekrana sahip olan tüm işlemleri sizlerde takip edebilir ve yapılan hataları da aynı ekran hata kodları olarak verir. Otel kasaları laptop saklamak için uygun büyüklüğe sahiptir.

Otel kasaları güven ile kullanabilme özelliği açısından oldukça öneme sahiptir Otel kasalarının en önemli özelliği birden fazla kişinin kullanması sonucunda bilgilerin ve şifrelerin farklı kişilerin eline geçmesi gibi tehlikeleri bulunmaktadır. Bu yüzden bu kasalar oldukça akıllıca üretilmiş ve birçok güvenlik denetimimizde içeriğinde bulundurmuştur. Denetim özelliği ile sizlere ideal kullanım sağlayan ve kasaya kimlerin ulaşıp ulaşmadığı hakkında bilgi alabilmenizi sağlayan bu ürün gerçekten bir mucizevi etki yaratan özellikler ile donatılmıştır. Diğer kasalarda olmayan birçok özellik bu kasada bulunmaktadır. Oldukça estetik bir görünüme sahip olan otel kasaları sizlere özel belirlenen ebatları ile gayet etkilidir. 2 yıl garantiye sahip olan otel kasaları firmamız tarafından gerektiğinde servis montaj ekibi ile ani bir durum ile karşılaştığınızda yardım sağlanır. Otel kasaları sizlerin de tercih edebileceği ve güven içinde kullanabileceği şekilde üretilmiştir. Otel sahipleri ve yöneticilerinin en güvenli yardımcısı konumundadır. Otel yöneticileri ve sahipleri olarak müşterilerinizin de size güvenebilmeleri ve güvenli kolay kullanım için gerekli olan montaj bakım ve yönetim konularında etkili bir servise sahip olan kasalarımız sizlerin kameralarınızı, mücevherlerinizi ve kıymet verdiğiniz özel eşyalarınızı koruyabilecek özelliklere sahiptir. Tablet ve dizüstü bilgisayarların içinde saklama özelliği sağlayabilecek ebatlara sahip olan ürünümüz A'dan Z'ye tüm güvenlik ve kullanım detayları göz önüne alınarak üretilmiş ve iç dizayn olarak da mükemmel tasarlanmış bir kasadır.

Artık sizin de gözünüz arkada kalmasın hem kendiniz, hem de müşterileriniz için en ideal tasarımı sizler de seçin. Kaliteli ve sağlam bir donanım ile kullanım kolaylığının yanında güven veren bu kasalar diğer kurslara oranlandığında Normalden daha fazla güvenlikli ve koruma özelliği sağlar. Sizler otel kasaları seçerken tabi ki ürünün hangi standartlar göz önünde bulundurularak satışa sunulduğu ve hangi testlerden geçirildiği gibi önemli konulara dikkat etmeli ve sizlerin kullanımı için en uygun iç, dış donanıma sahip ürünlerden yararlanmalısınız. Farklı özelliklere sahip otel kasaları firmamız tarafından sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sizler güvenlik ve iç dizayn olarak değerlendirerek satışa sunmuş olduğumuz ürünlerin özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz.

Sonraki kategorimiz olan Silah Kasaları “https://celikkasa.web.tr/silah_kasalari için linke tıklayınız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Nami Safe Elektronik Ekipmanları A.Ş.

Bağdat Caddesi No:145 / C Feneryolu -Kadıköy / İST

Telefon: 0(216) 4 999 222

Email :info@celikkasa.web.trYukarıya Çık