Patlamaya Dayanıklı Kapılar

patlamaya dayanıklı kayar kapı
Patlamaya Dayanıklı Kayar Kapı
Dış Ölçüler  :  0 x 0 x 0 mm
İç Ölçüler  :  2400 x 2400 x 50 mm
Ağırlık  :  kg.


Patlamaya dayanıklı kapılar insanların hayatını koruma altına alan en büyük desteklerden bir tanesidir.

Kimyasal patlamalardan, endüstriyel alanlarda oluşan iş kazaları gibi kimyasal ve nükleer sıkıntılardan askeri donanımların bombardımanlarından çeşitli ve farklı tür saldırılardan içerde, dışarı da başta insanları ve daha sonra da çevreyi koruyan patlamaya dayanıklı kapılar üretilmiştir. Dışarıdan ve içeriden meydana gelecek herhangi bir saldırı ya da patlama durumunda tam olarak güvenlik sağlayan patlamaya dayanıklı kapılar ısı patlaması ve hava saldırıları konusunda şarapnel parçalarının oluşturacağı yaralanmalarda insanları korumaktadır. Çeşitli garanti ve sertifikalara sahip olan bu kapılar dışarıdan gelecek olan saldırıya da patlamalara karşı iç dış ve acil çıkış kapısı şeklinde dizayn edilmiştir. Bu kapılar koruyacakları ürünün ve kullanıldıkları alanın özelliklerine göre farklı noktalarda dayanıklılığı tespit edilerek üretiliyor. Herhangi bir saldırı anında saldırıyı bloke edebilmek için gerekli olan güvenliği sağlayan beton ve çelik yapılardan oluşmuş olan patlamaya dayanıklı kapılar sizleri güvence altına alarak koruna bilmenizi sağlarlar.

Ülkemizde ve dünyada askeri donanmalar patlamaya dayanıklı kapılar kullanarak patlayıcı maddelerden korunma altına alındıkları bilinmektedir. Tüm güvenlik noktaları dikkate alınarak firmamız tarafından da üretilen patlamaya dayanıklı kapılar arasından sizler seçiminizi yapabilir ve güvenlik ile koruyuculuk özelliklerine göre kapı satın alabilirsiniz.

Sizlere kusursuz bir ürün pazarlarken aynı zamanda ürünün her zaman arkasında durabilecek bir firmaya sahip olması gerekmektedir. Bizler bu konuda güvenilirliğimizi ispatlamış olan ve sizlere hiçbir güvenlik zafiyeti göstermeden hizmet sağlayacak bir firmayız. Tüm bu durumlara karşı güvenini sizlerin kazanmış olan ve içeriden dışarıdan oluşacak herhangi bir aksilik durumunda bu durumu zararsız bir şekilde atlatabilecek donanıma sahip olabilirsiniz.

Patlamaya dayanıklı kapılar farklı türde kullanım alanları ile askeri bölmelerde nükleer güç alanlarında petrol ve gaz açısından ve yangın çıktığında güvenliği sağlayan model ve türleri ile sizlere sunulmaktadır. Her tür ve modeli sizlere sağlayan firmamız bu ürünleri satışa sunarken gerekli olan tüm önlemleri ve denetimleri gerçekleştirmiştir. Gerekli olan tüm denetimler tamamlandıktan sonra satışa sunulan ürünlerimiz sizinde hayatınızı kurtarır ve büyük ölçüde fayda sağlar.

Teknolojik ve kimyasal saldırılar karşısında en ufak bir sıkıntıya neden olmadan gerek insan sağlığı gerek çevre faktörü tehlikeye atılmadan koruma sağlayan bu kapılar patlamaya dayanıklı kapılar olarak adlandırılır ve bu konuda size yardımcı olacak birçok firma ve adres bulunur. Ancak sizler böyle bir ürünü satın alırken öncelikli olarak ürünü satan firmanın kalitesini prensiplerini ve sahip olduğu değerleri göz önünde bulundurarak size ne derece katkı sağlayabileceği konusunda da detaylı bir araştırma yapmalısınız. Bunun sonucunda garanti ve güvence hissettiğiniz firmayı tercih edebilir ya da bu konuda başarısını kullanıcılarına ispatlamış olan firmalardan istifade edebilirsiniz. Firmamız bu firmalardan bir tanesidir ve kasa ve kapı konusunda kendini ispatlamıştır. Hayati önem taşıyan bu tür ürünleri satın alırken fiyat her zaman arka planda kalır, güvenlik ve insan canı her şeyin üzerinde tutulur.

Patlamaya dayanıklı kapılar ile siz de bulunduğunuz ortamı güvence altına alınır. Hem kendinizi hem çevrenizi ve çalışanlarınızın güvence altına alarak herhangi bir patlamadan onları korumalısınız. Bunu yapmaya çalışırken en ideal olanı tercih etmeli ve kaliteden ödün vermeden kapı seçmeyi de ihmal etmeyin. Ayrıca sizlere kullanım montaj ve denetim konusunda da destek sağlayabilecek firmalardan yardım almak en doğru seçim olacaktır. Sizin güvenliğinizi sağlamak dayanıklı kapılar üretmek bizim işimizdir.

Sonraki kategorimiz olan Kumbara Tipi Kasalar “https://celikkasa.web.tr/kumbara_tipi_kasalar için linke tıklayınız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Nami Safe Elektronik Ekipmanları A.Ş.

Bağdat Caddesi No:145 / C Feneryolu -Kadıköy / İST

Telefon: 0(216) 4 999 222

Email :info@celikkasa.web.trYukarıya Çık