Yanmaz Dosya Dolapları

yangına dayanıklı dosya dolabı
SF680-3DKK Yangına Dayanıklı
Dış Ölçüler  :  1206 x 524 x 680 mm
İç Ölçüler  :  285 x 380 x 520 mm
Ağırlık  :  215 kg.


yanmaz dolap
SF680- 2DKK Yanmaz Dolap
Dış Ölçüler  :  844 x 524 x 680 mm
İç Ölçüler  :  285 x 380 x 520 mm
Ağırlık  :  155 kg.
sertifikalı yangına dayanıklı dosya dolabı
SF680- 4DKK Yangına Dayanıklı
Dış Ölçüler  :  1573 x 524 x 750 mm
İç Ölçüler  :  285 x 380 x 590 mm
Ağırlık  :  290 kg.
Yanmaz dosya dolapları sizlerin ofislerimizde kullanabileceğiniz şifreli yazı anahtarlı olarak kullanır olacak olan ürünlerdendir.

Yanmaz dosya dolapları sayesinde bir çok kullanıcı evraklarının zarar görmemesi ve rahatça saklanabilmesi sağlamislardir. Güvence altına aldım üstüm Evraklarınız bu dolaplarda saklanabilir Ve üstelik kullanım rahatlığı sağlamak amacıyla çeşitli büyüklükte ve çekmeceli gözler yapılarak karışıklık oluşmadan saklama işlemi sağlammış tır. Iç dizayn olarak Farklı özelliklere sahip şekilde tasarlanmış olan yanmaz dosya dolapları farklı kodlarla satışa sunulmuş nelerdir. Estetik görünüm olarak rahatsız edici bir görünüme neden olmayan ve Güven konusunda asla tereddüt yaşamayacağınız bu yanmaz dosya dolapları ağırlık genişlik boy olarak birbirlerinden farklı öğretilmiş kimi ürünler Kapaklı üretilirken kimileri ise çekmeceli olarak sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Yanmaz dosya dolapları sayesinde sizler aileniz ve şirketiniz için önem taşıyan önemli evrakları güvenle uzun süre bulundurabilir hiçbir deformasyon uğramadan yıllar sonra kullanabilirsiniz. Iç dizayn olarak muhteşem özelliklere sahip olan buzdolaplar tamam ihtiyacınıza uygun ve kolay kullanım ile hizmetinize sunulmuştur. Yanmaz dosya dolapları diğer dolaplarınız dan farklı olarak en önemli evraklarınızı saklamanız için öğretilmiş olan ürünlerdir. Evrak dolaplarınız içerisinde sizler güvenlik açısından hırsızla ve yangına dayanıklı ürünleri tercih ederek kendinizi güvence altına alabilir ve böylece Bu ürünlerden uzun süre sorunsuz istifade edebilirsiniz. Yalnız dosya dolapları da kasalar gibi güvenli olan ürünler oldukları için bu konuda ağırlıkları oldukça önemlidir. Kimi dolaplar 155 kilogram ağırlığına sahip ve küçük ebatlarda iken kimileri ise 360 kilogram ve 4 çekmeceli seçeneklerden oluşmaktadır.

Yanmaz dosya dolapları satın alırken dikkat etmeniz gereken elektronik şifre ve anahtar kullanımı ile dosya dolabınızın açılmasını Salacak özellikte ürünler seçmekte. Bunun dışında Sizler küçük yazı büyük olan ürünlerinizin ağırlıklarını diğer firmalar ile karşılaştırarak maksimum ağırlığa sahip olanı tercih etmelisiniz. Ürününüzün özelliklerini detaylıca araştırarak Bu ürünün kullanımının sizlerinde kazandıracağını ilerlemeli fiyat karşılaştırmasına da dikkat etmelisiniz.

Yalnız dosya dolapları satın alırken indirimli fırsatlardan da muhakkak yararlanmalı ve satın alacağınız dolabın markasına sağlamış olduğu servis hizmetlerini ve bunun gibi birçok özelliği daha dikkate alarak ürün almalısınız. Evinizde ya da işyerinizde bulunduracağınız bu yanmaz dosya dolaplarının görsel olarak herhangi bir olumsuzluğa neden olmaması için estetik görünümlü ürünleri tercih edebilir Hatta bazı firmaların sağlamış olduğu imkanlar dahilinde kendinize özel bir dosya dolabı siparişi verebilirsiniz.

Büyük şirketler ve holdingler için oldukça faydalı olan bu kasalar sizler için önemli olan dosyalarınızın herhangi birinin eline geçmesini önler ve şirketimizin gizli bilgilerinin Güven içinde saklanabilmesi ne sağlar. Şifresiz kullanıcı bulamıyorum ve karmaşık bir düzene sahip olan bu yanmaz dosya dolapları Sizin için de ideal ürünlerdendir. Bir çekmecesinde dosya bulundurmak üzere iç dizayn uyguladığınız yanmaz dosya dolabınızın diğer çekmecesi neyse farklı tür ürünler saklayabilmek için farklı iç dizayn uygula atabilir ve rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Güvenlik amacıyla aldığınız yanmaz dosya dolapları firmamız tarafından da birçok seçenek son olarak sizlere sağlanır. Yalnız dosya dolapları 60 p çekmeceli dosya dolapları 90p çekmeceli dosya dolapları 120 P çekmeceli dosya dolapları ve yangın geciktirici dosya dolapları seçenekleriyle sizlerin tercihi nasıl olur Sahip olduğunuz yrv özelliğine göre bu dosya dolaplarından en uygunu sizlerin tercihi olabilir. Yanmaz dosya dolapları satın alırken iyi düşünün ve Kararınızı verin iş yeriniz ya da eviniz için en kullanışlı ürünü tercih edin.

Sonraki kategorimiz olan Gömme Duvar Kasaları “https://celikkasa.web.tr/gomme_duvar_kasalari için linke tıklayınız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Nami Safe Elektronik Ekipmanları A.Ş.

Bağdat Caddesi No:145 / C Feneryolu -Kadıköy / İST

Telefon: 0(216) 4 999 222

Email :info@celikkasa.web.trYukarıya Çık