46853 Sertifikalı Data Media Saklama Kasası

Sertifikalı Data Media Saklama Kasası

46853 Sertifikalı Data Media Saklama Kasası

2 Saat 1090 oC derece yangına dayanıklı yanmaz data gizleme kasası.

Çok aşırı duygulu bilgisayar üniteleri için hırsızlık ve yangına karşı tam koruma sağlar. (DLT, ıBM, LTO kartuşları, DVD, CD, Harddisc vs).

En şiddetli yangında dahi, çelik kasa iç sıcaklığı 23 C dereceyi geçmez. Kartuşlar yangına karşı kağıt evraklara göre çok fazla daha hassastır. Kağıtlar 170 derece sıcaklıkta bozulurken, digital yedekleme üniteleri 35 derece sıcaklıkta bozulurlar.

Bu özellik, dünyada uluslarası sertifikaya sahip çok fazla az markada bulunur. şirketler için hayati önemi olan bütün digital verileri, dataları korumanın tek yoludur. Bir aşırı sektörde,bilgi işlem departmalarında, mutlaka sertifikalı data kasa kullanmak zorunlu kılınmıştır.

KASA ÖZELLİKLERİ

SERTİFİKALAR

En üst yanmazlık stardardı, 120 dakika S 120 DIS ve EN 1047-1 Uluslararası sertifikasına sahiptir .

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Kilit Seçenekleri

DFS S elektronik kilidi, 1 master kod 99 Kullanıcı kodludur ettik. Elektronik acil durum açılışına, oğlu 4050 kullanmak işaret eden hafızaya A.ş. Bir kablo yardımı ile KOPYA Datalarin bilgisayardan çıktı Almaya sahiptir. 46722: DFS S elektronik kilidi, 1 master kod 99 Kullanıcı kodludur ettik. Elektronik acil durum açılışına, oğlu 4050 kullanımı gösteren hafızaya Bir kablo sayesinde KOPYA Datalarin bilgisayardan çıktı Almaya sahiptir ettik.
Yukarıya Çık