Silah Kasaları

güvenlikli silah kasası
59000 Sonthofen Silah Kasası
Dış Ölçüler  :  300 x 420 x 380 mm
İç Ölçüler  :  226 x 351 x 293 mm
Ağırlık  :  31 kg.


tüfek kasası
52000 Kempten Tüfek Kasası
Dış Ölçüler  :  1500 x 350 x 360 mm
İç Ölçüler  :  1278 x 344 x 256 mm
Ağırlık  :  95 kg.
tüfek saklama kasası
57000 Leverkusen-Pulheim Tüfek Saklama Kasası
Dış Ölçüler  :  1322 x 704 x 471 mm
İç Ölçüler  :  1221 x 604 x 299 mm
Ağırlık  :  305 kg.
tabanca kasası
59300 Osnabrück-Bramsche Tabanca Kasası
Dış Ölçüler  :  355 x 530 x 415 mm
İç Ölçüler  :  270 x 451 x 292 mm
Ağırlık  :  62 kg.
sertifikalı silah kasası
57100 Köln-Niehl Sertifikalı Silah Kasası
Dış Ölçüler  :  1322 x 704 x 471 mm
İç Ölçüler  :  1221 x 598 x 258 mm
Ağırlık  :  330 kg.
Silah kasaları ile güvenlik ve tehlike saçan ürün olan silahlar için koruyucu ve güven içinde saklama noktasında ayrıca bir önem arz eder.

Üstelik biz güvenlik noktasında gereken tüm hassasiyeti ve özeni gösterirken kasanızın tasarımı ve iç dizaynı olarak sizlerin fikrinize ve istediğiniz ürünü uygun tasarımlarda gerçekleştiriyoruz. Silah kasaları yüksek güvenlikli üretilerek belirli standartlara göre sertifikalandırılır ve satışa sunulur. Sizler için hazırlamış olduğumuz kasalarda güvenlik derecesi olarak değerlendirilmiş gerekli testlerden geçirilmiş ve class 1 olarak belgelendirilmiştir.

Üçlü sürgü sistemine sahip olan silah kasaları her duvarı çift duvar ve gövdeye sahiptir. Altta ve üstte, yanda bulunan sürgüler silah kasalarının yüksek güvenlikli olmalarını sağlamış ve hırsızlık içinde üst seviyede koruma sağlamıştır. Özel dizayn ve bölmelere sahip olan silah kasaları farklı tür seçenekleriyle sizlere sunulurken tüfek kasaları ve tabanca kasaları olarak da farklı tip özelliğe sahip olarak üretilirler. Kasaların içerisine yerleştirilen raf ve sistemler hem yere hem de raflara silah yerleştirebilmek için oldukça uygun olarak dizayn edilmiştir. Sizler farklı ölçülerde, özelliklerde kasa siparişleri için satış temsilcimizden yardım alarak ürün siparişinizi verebilir veya sizin için sağlamış olduğumuz ürünler arasında en ideal olanı seçebilirsiniz.

Silah toplumumuz için önemli bir yer tutarken özellikle de doğuda ve Karadeniz'in birçok evde ruhsatlı olarak bulundurulmaktadır. Geleneksel olarak silah taşımayı seven ve düğünlerde dahi silahla havaya ateş etmeyi benimsemiş olan bu toplumlar silahlarını saklayabilmek ve zarar görmeden muhafaza edebilmek için silah kasaları bulundurarak gerçekleştirebilirler. Bunun yanında av bayileri ve silah satış noktalarında kullanımı tercih edilen silah kasaları hırsızlık ve diğer olumsuz etkenlerden bu ürünlerin muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Silah kasalarımız büyük bir meblağa sahip olması nedeni ile firmamız silahlarınızı sigorta değerleriyle herhangi bir riske karşı koruma altına almış olup sizler için en ideal saklama yöntemlerini sağlanmıştır.

Sizler firmamızdan satın alacağınız silah kasaları hakkında bilgi alırken, hem tüfek kasaları hem de tabanca kasalarını ayrı ayrı inceleyerek kendinize uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Tabanca kasalarımız kadar tüfek yasalarımızda çeşitli standartlara uygun üretilmiştir. Hırsızlık ve su basması gibi olumsuz etkenlere karşı da görev görmüştür. Sigorta değeri de oldukça yüksek olan bu kasalar çift duvar ve gövdeye sahip olarak üretilmiştir. Yine tüfek kasalarımız da sizin istek ve taleplerinize göre boy, hacim ve diğer özellikler olarak farklı şekilde üretilebilir ve sizler için özel tasarımlar sağlanabilir. Hayatınızda maddi ve manevi değerlere sahip olan silahlarınız sizin de göz bebeğiniz onları en iyi şekilde muhafaza etmek de üzerimize düşen görevdir. Onları saklamak için uygun ortam oluştururken bir yerlere sürterek aşınmalarını engeller onların kuru bir yerde saklanabilmesini sağlarsınız. Hayatımızda bir kez alacağınız silah kasaları için öncelikli olarak gerekli olarak araştırma yapmalı ve sahip olmak istediğiniz ürünün kalitesini ve sizlere hizmet verecek olan özelliklerini de dikkate almalısınız. En ideal fiyat tabiî ki de sizin tercihiniz olabilir ancak güven noktasında kuşku duyacağınız firmalar ve ürünler hiçbir zaman sizin içinizin rahat etmesini güvenliğinden tatmin olmanızı sağlamaz. Bu nedenle sizler silah kasaları arasında kıyaslama yaparken fiyat yerine tam koruma ve tam güven noktası üzerinde durmalısınız. Kasa alacağınız firmanın montaj ve servis imkânlarını da değerlendirerek alışverişinizi yapmalı her açıdan genel bir değerlendirmeden sonra kararınızı vermelisiniz. Sizler ancak bu şekilde en ideal silah kasaları satın alabilir ve özel ürünlere sahip olabilirsiniz.

Sonraki kategorimiz olan Patlamaya Dayanıklı Kapılar “https://celikkasa.web.tr/patlamaya_dayanikli_kapilar için linke tıklayınız.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

Nami Safe Elektronik Ekipmanları A.Ş.

Bağdat Caddesi No:145 / C Feneryolu -Kadıköy / İST

Telefon: 0(216) 4 999 222

Email :info@celikkasa.web.trYukarıya Çık