Datasafe EDS 065 Yanmaz Data Kasası

Datasafe Yanmaz Data Kasası
Datasafe Yanmaz Data Kasası Fiyatları

Datasafe EDS 065 Yanmaz Data Kasası

Data kasaları bilgisayar ve elektronik dataların türlü türlerini güven içinde gizlemek için tasarlanan bir kasa dır. Elektronik data, kağıttaki verilerden çok fazla daha basit zarar görebilir ve daha hassastır , bu sebepten data kasası için bazı hususi gereksinimler bulunmaktadır.Yangın derecelendirmesi şekilde data kasası yanmaz bir kasa standardından daha farklıdır.

Derecelendirme gene saat sayısıyla gösterilir lakin en iyi sıcaklık test sırasında standart kasalarda erişilebilinen 150 derece yerine 50 derece ile ölçülür . Yani bu kasa 2 saatliğine 1090 derece’lik ateşe maruz kalabilir ve iç sıcaklığı 50 derece’nin üstüne çıkmaz. bununla birlikte bir veri kasası için nem koşulu da bulunur , testte belirlenen zamandaki kasa içi en yüksek nem’i aşmayacaktır. Bir data kasa sının yetkisi olmayan kişilere karşı koruma sağlamaya da ihtiyacı olmaktadır , birçok data kasası bir soygun ihtimali de taşır.

Soyulma derecesi kasanın genel kasa açma aletleriyle kurcalanmaya karşı ne kadar dayanıklı olduğunu göstermektedir. bununla birlikte bilgisayar verilerinin toza , manyetik alana ve elektrostatik yüke karşı korunması da gerekir. Düşündüğünüz bu gibi bir veri kasası için tasarım gereksinimleri standart bir kasanınkinden çok aşırı daha güçtür. içindekileri suyun zararlarından korumak için ısıtılınca genleşen yanmaz yalıtım köpüğü tabakaları da bulunmaktadır.

Bununla birlikte yalıtkan çelik kaplaması manyetik alanları ve elektrostatik akımlardan da koruma sağlar.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: EDS 065
  • Dış Boyut: 743 x 549 x 507 mm
  • İç Boyut: 404 x 284 x 210 mm
  • Ağırlık: 140 kg

SERTİFİKALAR

KSG 4500 1hr

NT Fire 017 120 data Data kasası EN (Avrupa normları) sertifikalarına sahiptir.

SP (Swedish National Testing and Research Institute) ,

1090 derece sıcaklıkta 90 dakika veri/data yangın güvenliği sertifikası)

UL 72 CLASS 350 - 1 Saat

GOST

IBS

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Kilit Seçenekleri

ES- Electronic kilit [mekanik anahtar] Data kasası Standart Elektronik şifreli Kilit Sistemine sahiptir.

Elektronik kilit , 4-altı basamaklı iki ayrı şifre ile kullanılabilir Acil durumlar için Panik-Kapatma sistemine sahiptir.

UL s ınıfı tarafından onaylanan 1090 derece sıcaklıkta 120 dakika veri/data yangın güvenliği sertifikası

Data certificate - 60Diskette , 90Data Kapak kapandığında kendiliğinden kilitleme özelliği Menteşe tarafında içinde sabit pimler sayesinde tam koruma sağlar.

Kolay hareket edilebilmesi için özel tekerlekler (Çıkarılabilir tekerlekler , seçmelidir)

Yukarıya Çık