EN SERTİFİKALI HIRSIZLIĞA DAYANIKLI ÇELİK KASA

Dresden 1 Hırsızlığa Dayanıklı Çelik Kasa

Dresden 1 41041 Hırsızlığa Dayanıklı Çelik Kasa

Yüksek güvenlikli ve yangına dayanıklı çelik kasalar bütün dünyada enfazla tercih edilen ve güvenilir çelik para kasaları dır. Bu tür çelik nakit kasaları fiyatlarına göre kasalar hem yangına, hem de hırsızlığa karşı tam koruma verici çelik kasalar dır. Dünya da hırsızlığa karşı dayanıklığını belirleyen standart EN 1143 standardıdır .Bu standart kendi içinde güvenlik sınıflarına ayrılmıştır.(Grade 1- Grade 6).

Avrupa Birliği ülkelerinde sigorta şirketleri çelik kasa sigortası yaparken, bu sertifikalara sahip çelik kasaları, ait oldukları güvenlik sınıfına göre belirlenmiş limitlerle sigortalarlar. çelik nakit kasası seçimi yaparken, ihtiyacımızı ve güvenlik risklerimizi karşılayıp karşılamadığını bilmenin en kati ve güvenli yolu, uluslararası standartlara göre testlerden geçmiş sertifikalı bir kasa satın almaktır.

Çelik nakit kasaları hırsızlığa ve yangına dayanıklı, güvenlik derecesi ve risk parametreleri uluslararası standartlara göre belirlenmiş, tam güvenlik sağlayan sertifikalı çelik kasalardır.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: Dresden 1
  • Dış Boyut: 514 x 604 x 400 mm
  • İç Boyut: 375 x 468 x 230 mm
  • Ağırlık: 111 kg

çelik para kasası Avrupa Birliği standardı EN 1143-1’e göre , ECB.S ( European Certification Board.Security), LPCB ( Loss Prevention Certification Board of UK), Vds of Germany, CNNP of France yönünden test edilmiş ve EN 1143-1 Grade 1 sertifikası almıştır.

Bu standart, Avrupa sigorta şirketleri nedeni ile 350.000 Sterlin değerinde mücevherin kasa arasında sigortalanabileceği demektir.

Güvenlik dereceleri küçüldükçe bu rakamlar düşer.

NT Fire 017 60 paper sertifikasına sahiptir ve 1090 C derece yangına karşı 120 dakika yangın güvenliği vardır.

EN 1143-1 standardını verici çift yönlü anahtarlı, tek kilitli mekanizmaya ve elektronik şifreye sahiptir. Darbelere karşı tam güvenlik sağlayan çelik kasa güçlü iç ve hariç çelik gövdenin içinde güçlendirilmiş özel eklemsiz yekpare çelik bariyerler kullanılmıştır. Bu gövdenin bununla beraber darbelere karşı koruyan cam tuzaklar mevcuttur.

Yukarıya Çık