ES 700 Yangına Dayanıklı Evrak Saklama Kasası

ES 700 Yangına Dayanıklı Evrak Saklama Kasası

ES 700 Yangına Dayanıklı Evrak Saklama Kasası

• 2 saat boyunca yangına karşı tam koruma sağlar.(Kağıt bozulma sıcaklığı)

• 3 sabit caydırıcı kilitleme milleri

• Kilitlenebilir çekmece ve ayarlanabilir raf özelliğiyle kullanım rahatlığı sağlar.

• Pratik hereket edebilmesi amacıyla tekerlikli kullanabilme seçeneği

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: ES 700
  • Dış Boyut: 1784 x 1206 x 654 mm
  • İç Boyut: 1536 x 1047 x 487 mm
  • Ağırlık: 670 kg

SERTİFİKALAR

KSG 4500 2 saat tam koruma sertifikası

NT Fire 017 - 120 Paper NT Fire 017 - 120 Kağıt sertifikası

UL 72 CLASS 350 - 1 hr UL 72 SINIF 350 - 2 saat

GOST

IBS

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Kilit Seçenekleri

ES- Elektronik şifreli Kilit

Makanik anahtar

Tek tuş Kilidi (isteğe Bağlı)

Pasaport, doğum belgesi, ehliyet hatta fotoğraflarınız güvende koruncağı bir sıcaklık kıymeti bulunur. Bu kıymet 150 C derecenin. 150 C derecenin üstündeki değerlerde ciddi evraklarınız arka dönüşü olmayacak biçimde zarar görecektir. değerli evraklarınızı yangından korumak için yangına dayanıklı çelik kasalar için gizlemek gerekmektedir. Yangın kasaları içindeki evraklarınız güvende olacaktır.

Herhangi bir yangın sonrası normal bir çelik kasa içindeki kıymetli kağıt, vesika, dosya, para vs benzeri değerleriniz yanar ya da ziyan görür. Yanmaz kasalar ayrı özel standartlarda üretim gerektirir ve bu özellikleri mutlaka tescil edilmelidir. Uluslararası NT 017 Fire sertifikası ile Yangına dayanıklılığı garanti altına alınmıştır. içinden montaj yapılarak sabitlenir ve kapağı açılmadan tam olarak yerinden sökülüp götürülemez. Geniş iç hacmi ile sadece para para, mücevher, silah bunun gibi eşyalar değil, tapu, sözleşme, kontrat vs benzeri A4 boyutundaki vesika ve dosyalar da güvenle saklanabilir.

Usta soyguncularca yapılan sık saldırılara dayanmasının birlikte her bir çelik kasa, içindeki eşyaları yüksek derecedeki yangınlara karşı koruma sağlayarak 1 saatlik bir 1000 o C derece deki sıcaklığa karşı tam koruma sağlamıştır.

Ev ve iş yeri için geniş bir iç dolgunluk sunar. para, mücevher, takı, çek senet, bunun gibi değerlerin birlikte, sözleşme, tapu, kontrat, pasaport vs benzeri evraklar için klasör saklamaya uygundur.

Yukarıya Çık