Lucell 2000 Lüks Çelik Kasa

Lucell Lüks Çelik Kasa

Lucell LU2000 Lüks Çelik Kasa

LuCell "çelik Kasa kavramını tekrar tanımlamak" sloganıyla yola çıkmış zerafet ile güvenliğin bir arada yaşam alanlarınızda kullanabilir olduğunu ispatlamış bir üründür. LuCell Lüks çelik kasa kullanıcılarına insana hususi tasarımlarla özgürlüğü istendiğinde aktif hale geçen elektronik şifreli,parmak izli, tam otomatik dokunmatik tuşlarıylada kullanım kolaylığını zerafetin bir parçası biçimine getiriyor. LuCell çelik kasadan aşırı ev dekorasyonunuzun bir parçası ve güvenliğinizin son noktası olmayı hedeflemetedir.

Mükemmel siyah, zengin kırmızı ve üstün tasarımlı güvenliğin çizgilerini vurgulayan parlak renkler LuCell'i iç dekorunuz yapan muhteşem tasarımı oluşturur..

Göz kamaştırıcı swarovski kristal tasarımlar özgün ve farklı bir görünüm hepsi LuCelle evnizin baş köşesi.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: LU2000
  • Dış Boyut: 872 x 502 x 501 mm
  • İç Boyut: 642 x 344 x 322 mm
  • Ağırlık: 145 kg

SERTİFİKALAR

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Tüm kıymetli eşyalarınızı, 1090 C yangın esnasında iç sıcaklığını 150 °C\`nin altında tutarak korur.

Tam otomatik,Parmak izli okuyuculu kilitlemeli kapanma ve açılma sistemi.

Şifrenizi girdiğinizde ve ya parmak izinizi okuttuğunuzda şayet doğru şifre girildiğinde otomatik şekilde açılır.

Kapatmak istediğinizde kapıyı kapatmanız yeterli. Sebebi ise Lucell çelik kasanız kendini kilitleyecektir.

Çelik Kasa çalınmalarına karşı alarm sistemine sahiptir. Herhangi kurcalamada ve ya Lucell çelik kasanız yerinden kıpırdadığında alarm ötmeye başlayacaktır. Alarmı susturmak için kasanızın daima doğru kullanıcı şifre ile (yahut parmak izi ile) açılması gerekmektedir. Lucell ev tipi çelik kasanızı açtığınızda içerisinden alarm kapatılabiliyor.

Nakit kasası açılmadan alarmın susturulması mümkün değildir.

Dışarıdan matkap, kaynak ve herhangi kesici aletlerle saldırılara karşı çelik kasa içinde bulunan özel çam tuzaklar bulunmaktadır. Bu cam tuzaklar herhangi darbeye karşı kırılır ve içerisindeki tuzak kurulmuş olur. bundan sonra doğru şifreyi bilseler dahi Lucell çelik kasa nız açılmayacaktır. ( Bu arada alarm sistemi çalmaya başlayacaktır)

Yukarıya Çık