Lucell 2000 Lüks Para Kasası

Lucell Lüks Para Kasası

Lucell 2000 Lüks Para Kasası

LuCell Lüks çelik nakit Kasaları \"Kasa kavramını yine tanımlamak\" sloganıyla yola çıkmış zerafet ile güvenliğin bir arada hayat bölgenizde kullanabilir olduğunu ispatlamış bir üründür. LuCell kullanıcılarına kişiye özel tasarımlarla özgürlüğü istendiğinde aktif bir duruma geçen elektronik şifreli tam otomatik dokunmatik tuşlarıylada kullanım kolaylığını zerafetin bir parçası haline getiriyor. LuCell çelik kasadan aşırı ev dekorasyonunuzun bir parçası ve güvenliğinizin son noktası olmayı hedeflemektedir.

Mükemmel siyah, zengin al ve üstün tasarımlı güvenliğin çizgilerini vurgulayan parlak renkler LuCell\`i iç dekorunuz yapan muhteşem tasarımı oluşturur..

Göz kamaştırıcı swarovski kristal tasarımlar özgün ve farklı bir görünüm hepsi LuCelle evnizin baş köşesi.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: 2000
  • Dış Boyut: 872 x 502 x 501 mm
  • İç Boyut: 642 x 344 x 322 mm
  • Ağırlık: 145 kg

SERTİFİKALAR

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Bütün kıymetli eşyalarınızı, 1090 C yangın esnasında iç sıcaklığını 150 °C\`nin altında tutarak korur.

Lücell Lüks çelik nakit Kasaları Tam otomatik kilitlemeli kapanma ve açılma sistemi.

Şifrenizi girdiğinizde ve ya parmak izinizi okuttuğunuzda şayet doğru şifre girildiğinde otomatik şekilde açılır. Kapatmak istediğinizde kapıyı kapatmanız yeterli. nedeni ise Lucell çelik kasanız kandini kilitleyecektir.

Kasa çalınmalarına karşı alarm sistemine sahiptir. Herhangi kurcalamada veya Lucell çelik kasanız yerinden kıpırdadığında alarm ötmeye başlayacaktır. Alarmı susturmak için kasanızın her zaman doğru kullanıcı şifre ile (yada parmak izi ile) açılması gerekebilir. Lucell çelik kasanızı açtığınızda içerisinden alarm kapatılabiliyor.

Kasa açılmadan alarmın susturulması mümkün değildir.

Dışarıdan matkap, kaynak ve herhangi kesici aletlerle saldırılara karşı çelik kasa içerisinde bulunan özel çam tuzaklar bulunmakta. Bu cam tuzaklar herhangi darbeye karşı kırılır ve içerisindeki tuzak kurulmuş olur. bundan sonra doğru şifreyi bilseler bile Lucell çelik kasa nız açılmayacaktır. ( Bu arada alarm sistemi çalmaya başlayacaktır)

Yukarıya Çık