Lucell 3000 Parmak İzli Lüks Çelik Kasa

Lucell Parmak İzli Lüks Çelik Kasa

Lucell 3000 Parmak İzli Lüks Çelik Kasa

Yeni LuCell 3000 "çelik kasa kavramını yine tanımlamak" sloganıyla yola çıkmış zerafet ile güvenliğin bir arada yaşam bölgenizde kullanabilir olduğunu ispatlamış bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. LuCell Lüks çelik kasa kullanıcılarına kişiye hususi tasarımlarla özgürlüğü istendiğinde aktif bir hale geçen elektronik şifreli,parmak izli, tam otomatik dokunmatik tuşlarıylada kullanım kolaylığını ayrıyeten alarm sistemi ve en önemlisi kasanın etrafında kim varsa fotoğrafını çekip telefonuza mail atabilen ,zerafetin bir parçası durumuna getiriyor. LuCell çelik kasadan çok aşırı ev dekorasyonunuzun bir parçası ve güvenliğinizin son noktası olmayı hedeflemetedir.

Mükemmel siyah, zengin kırmızı ve üstün tasarımlı güvenliğin çizgilerini vurgulayan parlak renkler LuCell`i iç dekorunuz oluşturan muhteşem dizaynı oluşturur..

Göz kamaştırıcı swarovski kristal tasarımlar özgün ve farklı bir görünüm hepsi LuCelle evnizin baş köşesi.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: LU3000
  • Dış Boyut: 1120 x 625 x 600 mm
  • İç Boyut: 844 x 448 x 390 mm
  • Ağırlık: 255 kg

SERTİFİKALAR

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Tüm değerli eşyalarınızı, 1090 C yangın sırasında iç sıcaklığını 150 °C\`nin altında tutarak korur.

Tam otomatik,Parmak izli okuyuculu kilitlemeli kapanma ve açılma sistemi.

Şifrenizi girdiğinizde yada parmak izinizi okuttuğunuzda şayet doğru şifre girildiğinde otomatik olarak açılır.

Kapatmak istediğinizde kapıyı kapatmanız yeterli. sebebi ise Lucell çelik kasanız kandini kilitleyecektir

Çelik Kasa çalınmalarına karşı alarm sistemine sahiptir. Herhangi kurcalamada veya Lucell çelik kasanız yerinden kıpırdadığında alarm ötmeye başlayacaktır. Alarmı susturmak için kasanızın mutlaka doğru kullanıcı şifre ile (veya parmak izi ile) açılması gerekmektedir. Lucell ev tipi çelik kasanızı açtığınızda içerisinden alarm kapatılabiliyor.

Para kasası açılmadan alarmın susturulması mümkün değildir.

Dışarıdan matkap, kaynak ve herhangi kesici aletlerle saldırılara karşı çelik kasa içerisinde bulunan özel çam tuzaklar bulunmaktadır. Bu cam tuzaklar herhangi darbeye karşı kırılır ve içerisindeki tuzak kurulmuş olur. Artık doğru şifreyi bilseler dahi Lucell çelik kasa nız açılmayacaktır. ( Bu arada alarm sistemi çalmaya başlayacaktır)

Yukarıya Çık