Lüks Saat Çelik Kasa

Lüks Saat Çelik Kasa

Bir saat kasa ile, siz değerli koleksiyonu sadece güvenli değildir emin, ama aynı zamanda her zaman kolayca erişilebilir olabilir. Eğer var olsun "sadece" "koleksiyoncu öğeleri" ya da korumak için bütün bir saat koleksiyonu bir çift, biz tüm boyutları ve direnç sınıflarda izle kasa sağlayabilmektedir.

Hepimiz kendi isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak güvenli bir saat oluşturabilirsiniz - renk ve vernik her şeyi aşağı doğru iç ekipmanın son ayrıntısına kadar!

Eğer koleksiyonunda kendinden kurmalı saatler varsa, bobin sarma anda giyilen herhangi saatler görüntülemek için hazır çalışma düzeni içinde her zaman ve emin olmak için güvenli entegre edilebilir izle. Pil gücü veya saat sarım için 220 V şebeke elektriğine arasında seçim yapın.

Buna ek olarak, saat kasası yüksek dereceli ahşap veya camekanlı çekmece veya pull-out elemanları ile takılabilir. Seçim sizin - Nasıl çekmeceleri donatılmış Eğer Kasanın boyalı renk maç mücevher ek öğeler için sunum yastıkları veya halka bölmeleri / yuvalarını izlemek için kadife astar gerekip gerekmediğini, böylece tamamen size de güvenlik sunar!

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: SAAT
  • Dış Boyut: 1260 x 610 x 560 mm
  • İç Boyut: 730 x 385 x 300 mm
  • Ağırlık: 500 kg

SERTİFİKALAR

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Bu saatinizin kasa da onların en büyük avantajı için saat veya takı göstermek için filigreeglass raflar takılabilir söylemeye gerek yok. Ayrı bir bölme veya dahili kasa da önemli belge ve değerli eşyalarınızı sağduyulu depolama için yüklü olabilir.

LED iç aydınlatma spot koleksiyonunuzu koyacağız!

Bizim danışmanlık hizmeti yararlanın ve bize tüm bireysel isteklerinizi yerine getiren bir saat kasa yapalım.

Biz sizinle şahsen tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Yukarıya Çık