GÜVENLİK SEVİYESİ A HIRSIZLIĞA DAYANIKLI ÇELİK KASA

Güvenlik Seviyesi A Çelik Kasa
Güvenlik Seviyesi A Çelik Kasa Gri

S-838 Güvenlik Seviyesi A Hırsızlığa Dayanıklı Çelik Kasa

Bu tür şifreli çelik para kasalarımızın farklı montaj yerleri mevcuttur. Bunlardan biri zemine diğeri ise duvara maontaj yapılacak şekilde dir. Bu montaj sistemi ile zeminden kaldırılıp taşınmaya ve kasaya yapılacak izinsiz müdahaleyi ortadan kaldırır.

İhtiyacınıza en uygun model ve özellikleri belirlemek, doğru çelik kasa seçimi yapabilmek için, lütfen uzman kadromuzdan yardım talep ediniz. Para kasası genelde evde gardorapların içerisine monte edilir. Kasa içerisinden duvara çelik vidalarla bağlanır. Güvenli kasalar, güvenlik para kasaları haline gelir.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: S-838
  • Dış Boyut: 380 x 400 x 320 mm
  • İç Boyut: 363 x 388 x 245 mm
  • Ağırlık: 58 kg

Hırsızlıklardan ve çalınmalardan korunmak için kasa kapısı özel çelik malzemeden imal edilmiştir. (kasa kapı çelik kalınlığı 13 mm ve kasa duvar kalınlığı 4mm dir). Özel Menteşe, Matkaplara dayanan özelçelik levha. Herhangi bir saldırılara karşı içeriden kilidin kendini bloke edebilme özelliği (Herhangi bir delme teşebbüsünde içerideki tuzak kurulur ve açılamaz hale gelir). Dışarıdan menteşelere gelecek bi saldırıya karşı içeriden sabit menteşelerle tam koruma sağlanır. Dışarıdaki menteşeler kesilse dahi kapının açılması mümkün olmaz. Aşağı yukarı ayarlı raflar.

Yukarıya Çık