GÜVENLİK SEVİYESİ A HIRSIZLIĞA DAYANIKLI ÇELİK KASA

Güvenlik Seviyesi A Çelik Kasa Gri

S-852 Güvenlik Seviyesi A Hırsızlığa Dayanıklı Çelik Kasa

Yaşam alanlarınızda ihtiyacınıza en uygun kasalarımızdan S 852. Kasamız Elektronik şifreli bir kasadır. Evinizde ve İşyerinizde montaj kolaylığı sağlar. Kasanızın montajı yapıldıktan sonra bulunduğu yerden kaldırmak, taşımak ve kasanıza yapılacak herhangi bir müdahaleyi ortadan kaldıracaktır.

Ev ve Ofis tipi para kasası modelleri, Elektronik Şifreli kilitleme mekanizması özellikleri ve NamiSafe çelik kasa montajı hakkın daki bilgileri Teknik Ekibimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Para kasası genelde evde gardorapların içerisine monte edilir. Kasa içerisinden duvara çelik vidalarla bağlanır. Güvenli kasalar, güvenlik para kasaları haline gelir.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: S-852
  • Dış Boyut: 520 x 400 x 460 mm
  • İç Boyut: 508 x 388 x 402 mm
  • Ağırlık: 73 kg

Hırsızlıklardan ve çalınmalardan korunmak için kasa kapısı özel çelik malzemeden imal edilmiştir. (kasa kapı çelik kalınlığı 13 mm ve kasa duvar kalınlığı 4mm dir). Özel Menteşe, Matkaplara dayanan özelçelik levha. Herhangi bir saldırılara karşı içeriden kilidin kendini bloke edebilme özelliği (Herhangi bir delme teşebbüsünde içerideki tuzak kurulur ve açılamaz hale gelir). Dışarıdan menteşelere gelecek bi saldırıya karşı içeriden sabit menteşelerle tam koruma sağlanır. Dışarıdaki menteşeler kesilse dahi kapının açılması mümkün olmaz. Aşağı yukarı ayarlı raflar.

Yukarıya Çık