GÜVENLİK SEVİYESİ A HIRSIZLIĞA DAYANIKLI ÇELİK KASA

Güvenlik Seviyesi A Çelik Kasa Gri

S-894 Güvenlik Seviyesi A Hırsızlığa Dayanıklı Çelik Kasa

NAMİSAFE S894 model kasamız kullanışlı bir iç hacim ve yüksek bir güvenliğe sahip elektronik şifreli bir kasadır. Kasanızın 4 adet zemin ve de 4 adet duvara montaj kolaylığı vardır. Montaj ve Teknik Özellikleri hakkında işin de Uzman kadromuzu arayarak bilgi sahibi olabilirsinz. - See more at: http://www.namisafe.com/celik-kasa/namisafe-celik-kasa-s-894-43.html#sthash.MpglGmMF.dpuf

Para kasaları genelde evlerde gardorapların içinden arkadan duvarlara montaj yapılır. Çelikkasa içerisinden duvara çelik civatalarla bağlanır. Güvenli kasalar, güvenlik para kasaları haline gelir. Kullanım şeklinize göre Ayarlanabilir Raf sistemi mevcuttur.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: S-894
  • Dış Boyut: 940 x 584 x 610 mm
  • İç Boyut: 923 x 572 x 535 mm
  • Ağırlık: 165 kg

Hırsızlıklara karşı Kapak kalınlığı13 mm çelikten kapı kalınlığına sahip ve 4 mm de kasa duvar kalınlığına sahiptir. Ağır pakağa karşı özel menteşeli ve her yanı Matkaplara dayanımlı çelik konstrüksiyona ve sert levha.

Katı krom plaka kilitlemeli bağımsız tekrar kilitleme cihazı. Menteşelere gelecek olan saldırılara karşı tam uzunluklu kilitleme barı. Yere montaj için kasanın iç alt zemin kısmında 4 montaj deliği mevcuttur. Kasamıızın orjinal rengi Gri'dir, isteğe bağlı olarak farklı renklere de boyanabilir.

Yukarıya Çık