GÜVENLİK SEVİYESİ S HIRSIZLIĞA DAYANIKLI ÇELİK KASA

4 Raflı Ofis Kasası Açık
4 Raflı Ofis Kasası Gri

SB-06 Güvenlik Seviyesi S Hırsızlığa Dayanıklı Çelik Kasa

Ev - Ofis tipi Çelik Para Kasası SB-06, Hırsızlık ve Yangına Karşı mükemmel bir koruma ve güvenlik sağlar. İşletmeler ve Ofislerinizin gizli köşesi. İstenirse Electronik Şifre ile hem de Mekanik kilitle kapama Sistemi. SB06 NAMİSAFE çelik Kasa ayrıca yere montaj yapılabilir. Ağırlık olarak kasamız 480kg'dır. Hırsızların denedikleri yöntemler olan Matkap, Kriko, Leviye, Oksijen Kaynağı, Maymuncuk vs. gibi bütün saldırılara karşı güçlü bir korum Sağlayan Çelik Para Kasası, Kapak arasında Özel Cam Tuzak. Ev Tipi Para Kasası Delinmeye çalışıldığında Cam Kırılır ve Tuzak Kurulur. Artık Açılması Mümkün Olmaz.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: SB-06
  • Dış Boyut: 1505 x 710 x 737 mm
  • İç Boyut: 1361 x 544 x 480 mm
  • Ağırlık: 480 kg

UL Standardına göre çelik kasa 350-1 saat Yangın mukavemeti mevcuttur, UL 1037 RSC sertifikalı, SP NT-Fire 60 P, KS tarafından 1 saat Yangın dayanımı vardır. GOST, IBS, KSA ISO 9001:2007/ISO 9001:2000 sertifikaları bulunmaktadır.

Dosyalar ve Klasörler için Ayarlanabilen Raf sistemleri. Ofisler için para kasalarının içleri, rafların aşağı yukarı ayarlanabilir. Para kasası Electronik Şifre ile Kapama + Mecanik kilit Sistemlerine Sahiptir.

Çelik kasa alırken önce güvenilirlik ve kaliteye bakın Güvenlik, ilk insandan bu yana insanlığın ihtiyaçlar hiyerarşisinde en temel piramidi temsil eder. Güvenlik güdüsü, o kadar önemli bir güdüdür ki, ondan emin olamadığınızda ne zenginliğinizin ne fakirliğinizin bir önemi kalır. İnsanlığın can güvenliğinden sonra gelen en önemli güvenlik arayışı mülkiyet güvenliğidir. Geleneksel yastık altı yöntemlerinin yerini alan çelik kasalar ev ve iş yerlerinizde kısa ya da uzun vadede saklamak istediğiniz birikimlerinizi korumada önemli bir yere sahiptir. Özellikle banka ilişkilerinden bıktıysanız ya da para giriş çıkışlarınız hızlı bir şekilde ve kısa dönemli olarak yürüyorsa çelik kasalar elinizin altında bulunan pratik ve kestirme yoldan en önemli güvenceniz olacaktır. Belki de yıllarca dişinizden, tırnağınızdan artığınız birikiminizi bu çelik kasada saklayacaksınız. Her ne amaçla kullanacak olursanız olun ürünü güvenilir çelik kasa firmaları üzerinden almanız en önemli husustur. Çünkü burada en değerli eşyalarınızı saklayacaksınız. Çelik kasa satın alırken çelik kasa fiyatları değil güvenilirlik ve kaliteyi ön planda tutmanızda yarar olacaktır.

Yukarıya Çık