VDS SERTİFİKALI HIRSIZLIĞA DAYANIKLI ÇELİK KASA

Vds Sertifikalı Hırsızlığa Dayanıklı Çelik Kasa
Vds Sertifikalı Hırsızlığa Dayanıklı Çelik Kasa Fiyatları

SBE-02E Vds Sertifikalı Hırsızlığa Dayanıklı Çelik Kasa

Ev kasası tüm dünyada maksimum tercih edilen ve en fazla kullanılan güvenilir çelik kasalar dır. Bu tür çelik kasalar hem yangına hem de hırsızlığa karşı tam koruma sağlar. Avrupa\`da, çelik nakit Kasası hırsızlıkları dayanıklılığını belirleyen standart, EN 1143 standardıdır ve kendi içinde güvenlik sınıflarına ayrılmıştır (Grade 1 - Grade altı).

Avrupa Birliği ülkelerinde sigorta şirketleri, çelik kasa sigortası yaparken, bu sertifikalara sahip çelik kasaları, ait oldukları güvenlik sınıfına göre belirlenmiş limitlerle sigortalarlar. Çelik para kasası seçimi yaparken, ihtiyacımızı ve güvenlik risklerimizi karşılayıp karşılamadığını bilmenin en kati ve güvenli yolu, uluslararası standartlara göre testlerden geçmiş sertifikalı bir çelik kasa satın almaktır.

Ev kasaları hırsızlığa ve yangına dayanıklı, güvenlik derecesi ve risk parametreleri uluslararası standartlara göre belirlenmiş, tam güvenlik veren sertifikalı çelik kasalardır.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: SBE-02E
  • Dış Boyut: 685 x 508 x 524 mm
  • İç Boyut: 540 x 363 x 327 mm
  • Ağırlık: 298 kg

SERTİFİKALAR

NT fire 017-60 Paper

EN 1143-1 Grade I VDS

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Kilit Seçenekleri

C-S& G grubu II Kombo

Lagard Elektronik kilit

Manuel anahtarlı kilit

Ev kasası Avrupa Birliği standardı EN 1143-1’e göre, ECB.S ( European Certification Board.Security), LPCB ( Loss Prevention Certification Board of UK), Vds of Germany, CNNP of France nedeni ile test edilmiş ve EN 1143-1 Grade 1 sertifikası almıştır.

Bu standart, Avrupa sigorta şirketleri yönünden 350.000 Sterlin değerinde mücevherin kasa içinde sigortalanabileceği demektir.

Güvenlik dereceleri küçüldükçe bu rakamlar düşer. Bu özelliklerin dışında bununla beraber cam tuzağa sahip bir kasadır. Dışarıdan herhangi bir vuruş geldiğinde içerisindeki çam kırılır ve mekanizmanın kilitlenmesine sebep olur. Artkbundan böyle kasanın açılması mümkün olmamaktadır..

NT Fire 017 60 paper sertifikasına sahiptir ve 1090 C derece yangına karşı 60 dakika yangın güvenliği bulunur.

EN 1143-1 standardını veren çift yönlü anahtarlı tek kilitli mekanizmaya ve elektronik şifreye sahiptir.

Darbelere karşı tam güvenlik veren çelik kasada, güçlü iç ve dış çelik gövdenin içinde, güçlendirilmiş özel eklemsiz yekpare çelik bariyerler kullanılmıştır. Kapakta da tıpkı özel bariyer materyaller bulunmaktadır ve kilit yerleri ekstra olarak hususi katmanlarla korunmaktadır.

Yukarıya Çık