HIRSIZLIĞA DAYANIKLI OFİS TİPİ KASA

hırsızlığa dayanıklı ofis tipi kasa
hırsızlığa dayanıklı ofis tipi kasa fiyatları

SBE-03E Hırsızlığa Dayanıklı Ofis Tipi Kasa

Yüksek güvenlikli nakit kasası tüm dünyada maksimum tercih edilen güvenilir ofis çelik kasası dır. Bu tür çelik kasalar hem yangına, hem de hırsızlığa karşı tam koruma sağlayan çelik kasa lardır. Avrupa\`da nakit kasası hırsızlıkları dayanıklılığını belirleyen standart EN 1143 standardıdır. Kendi arasında güvenlik sınıflarına ayrılmıştır (Grade 1- Grade 6).

Avrupa Birliği ülkelerinde sigorta şirketleri çelik kasa sigortası yaparken, bu sertifikalara sahip kasaları, ait oldukları güvenlik sınıfına göre belirlenmiş limitlerle sigortalarlar. nakit kasası seçimi yaparken, ihtiyacımızı ve güvenlik risklerimizi karşılayıp karşılamadığını bilmenin en kati ve güvenli yolu, uluslararası standartlara göre testlerden geçmiş sertifikalı bir kasa satın almaktır.

Para kasaları hırsızlığa ve yangına dayanıklı, güvenlik derecesi ve risk parametreleri uluslararası standartlara göre belirlenmiş, tam güvenlik veren, sertifikalı çelik kasalardır.

Kullanım alanları genel olarak büro katları, fabrikalar, evler, villalar, yüksek katlı plazalar , genelde içlerinde aşırı yüksek önem taşıyan pay senedi, nakit para , pasaport, mücevher, kıymetli talılar, kuyumcular ( altın ,elmas vs. ) sözleşmeler, klasör..

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: SBE-03E
  • Dış Boyut: 845 x 508 x 582 mm
  • İç Boyut: 700 x 363 x 385 mm mm
  • Ağırlık: 400 kg

SERTİFİKALAR

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Kilit Seçenekleri

C-S& G grubu II Kombo Lagard Elektronik şifreli kilid,

Manuel Anahtarlı kilit

Nakit kasası Avrupa Birliği standardı EN 1143-1’e göre , ECB.S ( European Certification Board.Security), LPCB ( Loss Prevention Certification Board of UK), Vds of Germany, CNNP of France sebebi ile test edilmiş ve EN 1143-1 Grade 1 sertifikası almıştır.

Bu standart, Avrupa sigorta şirketleri sebebi ile 350.000 Sterlin değerinde mücevherin kasa içinde sigortalanabileceği anlamına gelir.

Güvenlik dereceleri küçüldükçe bu rakamlar düşer. NT Fire 017 120 paper sertifikasına sahiptir ve 1090 C derece yangına karşı 120 dakika yangın güvenliği olmaktadır.

EN 1143-1 standardını veren çift yönlü anahtarlı, tek kilitli mekanizmaya ve elektronik şifreye sahiptir. Darbelere karşı tam güvenlik verici çelik kasada kuvvetli iç ve dış çelik gövdenin içinde güçlendirilmiş özel eklemsiz yekpare çelik bariyerler kullanılmıştır.

Kapakta da tıpkı özel bariyer materyaller bulunur ve kilit bölgeleri extra özel katmanlarla korunmaktadır. Riskin yüksek bulunduğu yerlerde alttan montajıda yapılabilmektedir. ayrıca bu kasaların bilhassa dışarıdan matkap, kaynak ve buna aynı saldırılara karsı kasanın içerisini kaplayan cam tuzaklar bulunmaktadır. Herhangi bir saldıraya karşı cam kırılır ve kasa bir daha muhakkak açılamaz .(Kasa sahibi haricinde) . Bu özellik öteki kasalarda bulunmamakta. Hırsızlıklardan en fazla korunma yöntemi ...çelik nakit kasası fiyatları çoğunlukta..

Yukarıya Çık