GRADE SERTİFİKALI HIRSIZLIĞA DAYANIKLI ÇELİK KASA

Grede Sertifikalı Hırsızlığa Dayanıklı Çelik Kasa

SBE-05 Grade Sertifikalı Hırsızlığa Dayanıklı Çelik Kasa

Yüksek güvenlikli ve yangına dayanıklı çelik kasalar tüm dünyada azami tercih edilen ve güvenilir çelik nakit kasaları dır. Bu tür çelik kasalar hem yangına, hem de hırsızlığa karşı tam koruma sağlayan çelik kasalar dır. Dünya da hırsızlığa karşı dayanıklığını belirleyen standart EN 1143 standardıdır .Bu standart kendi içinde güvenlik sınıflarına ayrılmıştır.(Grade 1- Grade 6).

Avrupa Birliği ülkelerinde sigorta şirketleri çelik kasa sigortası yaparken, bu sertifikalara sahip çelik kasaları, ait oldukları güvenlik sınıfına göre belirlenmiş limitlerle sigortalarlar. çelik nakit kasası seçimi yaparken, ihtiyacımızı ve güvenlik risklerimizi karşılayıp karşılamadığını bilmenin en kesin ve güvenli yolu, uluslararası standartlara göre testlerden geçmiş sertifikalı bir kasa satın almaktır.

Çelik para kasaları hırsızlığa ve yangına dayanıklı, güvenlik derecesi ve risk parametreleri uluslararası standartlara göre belirlenmiş, tam güvenlik sağlayan sertifikalı çelik kasalardır.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: SBE-05
  • Dış Boyut: 1054 x 710 x 741 mm
  • İç Boyut: 909 x 565 x 544 mm
  • Ağırlık: 690 kg

SERTİFİKALAR

NT fire 017-60 EN 1143-1 Grade I

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Kilit Seçenekleri

C-S & G grubu II Kombo Lagard Elektronik şifreli kilit standart olarak sunulmaktadır

Opsiyonel Manuel Anahtar Kilit

Çelik Para kasası Avrupa Birliği standardı EN 1143-1’e göre , ECB.S ( European Certification Board.Security), LPCB ( Loss Prevention Certification Board of UK), Vds of Germany, CNNP of France tarafından test edilmiş ve EN 1143-1 Grade 1 sertifikası almıştır.

Bu standart, Avrupa sigorta şirketleri tarafından 350.000 Sterlin değerinde mücevherin kasa içinde sigortalanabileceği anlamına gelir.

Güvenlik dereceleri küçüldükçe bu rakamlar düşer.

NT Fire 017 60 paper sertifikasına sahiptir ve 1090 C derece yangına karşı 120 dakika yangın güvenliği vardır.

EN 1143-1 standardını sağlayan çift yönlü anahtarlı, tek kilitli mekanizmaya ve elektronik şifreye sahiptir. Darbelere karşı tam güvenlik sağlayan çelik kasa güçlü iç ve dış çelik gövdenin içinde güçlendirilmiş özel eklemsiz yekpare çelik bariyerler kullanılmıştır. Bu gövdenin ayrıca darbelere karşı koruyan cam tuzaklar mevcuttur.

Kapakta da aynı özel bariyer materyaller bulunmakta ve kilit bölgeleri ekstra özel katmanlarla korunmaktadır.

Yukarıya Çık