SF680-2DKK Yanmaz Dolap

Yanmaz Dolap

SF680-2DKK Yanmaz Dolap

SF Yangına Dayanıklı Dosya Dolapları basit kullanmak ve sağlamlığı ile, konsolosluklarda, devlet dairelerinde okullarda, hastahanelerde evinizde ve ofisinizde size aradığınız güvenliği sağlar.Yanmaz kasa 1090 derece 90 dakikalık tam koruma sağlar,

Çekmeceler çok aşırı sayıda dokümanı saklayacak kadar geniş ve derindir. ek olarak dosyalarınız için de özel askı aparatı bulunmaktadır.

SF 680, Yangına Dayanıklı dolap değerli dokümanlarınızı ve şahsi eşyalarınızı birden bir yangına yahut soyguna karşı koruyacaktır.

Üç ayrıcalıklı model seçeneği mevcuttur.( 2 , 3 ve 4 çekmeceli ) çekmecelerde şifreli kilit sistemi bulunur.

Tüm çekmeceler, çekmecelerin üzerinde yer alan tek bir kilit mekanizması ile yada birbirinden bağımsız olarak kilitlenebilir.

Yanmaz çelik kasa lar her çekmece birbirinden müstakil şekilde da kilitlenebilir.. özellikler Yangın izolasyonu hususi patentli ateşe dayanıklı STYRONıTE F ile sağlanmaktadır.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: SF680-2DKK
  • Dış Boyut: 844 x 524 x 680 mm
  • İç Boyut: 285 x 380 x 520 mm
  • Ağırlık: 155 kg

SERTİFİKALAR

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Hususi çinko kaplama çelik tabaka . Boya ve Cila – En üstte, epoxy astar boya ve dayanıklı urethane hammertone cila yüzeyin daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar, çiziklere ve zamanla aşınmaya karşı tam koruma sağlar.

Hususi askı aparatı ile dosyalarınızı koymanızı sağlar..

Dayanıklı çekmece rayları çekmecenin basitçe ve sonuna kadar açılıp kapanmasını sağlar. 50 kg ‘a kadar ağırlığa karşı dahi bu dayanıklılığını muhafaza eder..

Yuvarlak hatlı son derece uygar dijital kilit (REDL) hem basit görünür hem de daha çok mutluluk ve itimat verir..

Çekmeceyi açma kolu sorunsuzca kullanım için basit şekilde tasarlanmıştır..

Bütün çekmeceler yangına karşı, izolasyonlarla birbirinden bağımsız olarak korunmaktadır.. Her bir çekmece dolabın gövdesine ek bir işleme gereksinim duymadan tam olarak oturmaktadır. Sert, dayanıklı beden ve çekmeceler iç kısmı duman ve sıcağa karşı korumaktadır

Yukarıya Çık