SF680-3DKK Yangına Dayanıklı Dosya Dolabı

Yangına Dayanıklı Dosya Dolabı

SF680-3DKK Yangına Dayanıklı Dosya Dolabı

SF Yangına Dayanıklı Dosya Dolapları basit kullanması ve sağlamlığı ile, fabrikanızda, oklunuzda,konsolosluklarda, hastahanelde ve ofisinizde size aradığınız güvenliği sağlar.

Çekmeceler çok aşırı sayıda dokümanı saklayacak kadar geniş ve derindir.

İlave olarak dosyalarınız için de özel askı aparatı bulunur. SF Yangına Dayanıklı Dosya Dolapları kıymetli dokümanlarınızı ve kişisel eşyalarınızı ani bir yangına ya da soyguna karşı koruyacaktır.

Üç ayrıcalıklı model seçeneği mevcuttur.( 2 , üç ve 4 çekmeceli ) çekmecelerde elektronik şifreli kilit sistemi bulunur.

Tüm çekmeceler, çekmecelerin üstünde yer alan tek bir kilit mekanizması ile yada birbirinden bağımsız olarak kilitlenebilir.

Yanmaz çelik kasalar her çekmece birbirinden bağımsız şekilde da kilitlenebilir.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: SF680-3DKK
  • Dış Boyut: 1206 x 524 x 680 mm
  • İç Boyut: 285 x 380 x 520 mm
  • Ağırlık: 215 kg

SERTİFİKALAR

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Yangın izolasyonu hususi patentli ateşe dayanıklı STYRONıTE F ile sağlanmaktadır.. hususi çinko kaplama çelik tabaka . Boya ve Cila – En üstte, epoxy astar boya ve dayanıklı urethane hammertone cila yüzeyin daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar, çiziklere ve zamanla aşınmaya karşı tam koruma sağlar..

Özel askı aparatı ile dosyalarınızı koymanızı sağlar..

Dayanıklı çekmece rayları çekmecenin kolayca ve sonuna kadar açılıp kapanmasını sağlar. 50 kg ‘a kadar ağırlığa karşı bile bu dayanıklılığını muhafaza eder..

Yuvarlak hatlı son derece uygar dijital kilit (REDL) hem kolay görünür hem de daha fazla huzur ve güven verir.

Çekmeceyi açma kolu rahat kullanım için basit olarak tasarlanmıştır..

Bütün çekmeceler yangına karşı, izolasyonlarla birbirinden bağımsız olarak korunmaktadır.. Her bir çekmece dolabın gövdesine ilave bir işleme gereksinim duymadan tam şekilde oturmaktadır.

Sert, dayanıklı gövde ve çekmeceler iç kısmı duman ve sıcağa karşı korumaktadır..

Yukarıya Çık