NamiSafe SİS 130 Kumbara Tipi Çelik Kasa

Kumbara Tipi Yangına Dayanıklı Kasa

Yangın anında, yanmaz bir çelik kasanız yoksa..! Fabrikalarda, ilaç depolarında, bankalarda, belediyeler de, mimarlık bürolarında yada ofisinizde, çekmece yahut dosya dolabı içine koyduğunuz bütün evraklarınızı düşünün. Onların yerini ne alabilir? yalnızca biri için para ve zaman… Buna ek olarak bazılarının yeri doldurulamayacak kıymetli eşyalar. çocukluğunuza ait aile resimleri ne olacak? öyleyse, yangına dayanıklı kasa, ciddi evraklarınızın asla bulunmamakta olmayacağını size garanti edebilir.

Unutmayın, bütün kasalar yangına dayanıklı değildir, kasanın yangın derecesinden emin olun ve her zaman kontrol edin.

Mesela yangın kasaları 1 veya üç saat yangına dayanıklı olabilmektedir. 2 saat yangına dayanıklılık, gerçek bir yangın sırasında 2 saat yangın süresince kasanın iç sıcaklığının evrakları bulunmamaktadır edecek seviyeye ulaşmayacağını gösterir. Buna ilave şekilde, yangını söndürmek için kullanılacak olan suyun da çelik para kasası nın içerisine girmeyeceğini belirtir. Yangına dayanıklı çelik kasa eşyalarınızı hem yangından hem de sudan koruyacaktır.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: SİS 130
  • Dış Boyut: 1245 x 585 x 507 mm
  • İç Boyut: 712 x 426 x 346 mm
  • Ağırlık: 255 kg
2 saat boyunca yangına karşı tam koruma sağlar.(Kağıt bozulma sıcaklığı)

3 sabit caydırıcı kilitleme milleri

Kilitlenebilir çekmece ve ayarlanabilir raf özelliği ile kullanım rahatlığı sağlar.

Kolay hereket edebilmesi amacıyla tekerlikli kullanabilme seçeneği

SERTİFİKALAR

KSG 4500 2 saat tam koruma sertifikası

NT Fire 017 - 120 Paper NT Fire 017 - 120 Kağıt sertifikası

UL 72 CLASS 350 - 1 hr UL 72 SINIF 350 - 2 saat

GOST

IBS

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

KİLİT SEÇENEKLERİ

ES- Elektronik şifreli Kilit

Makanik anahtar

Tek tuş Kilidi (isteğe Bağlı)

Pasaport, doğum belgesi, ehliyet hatta fotoğraflarınız güvende koruncağı bir sıcaklık kıymeti bulunmaktadır. Bu değer 150 C derecenin. 150 C derecenin üstündeki değerlerde ciddi evraklarınız geri dönüşü olmayacak biçimde ziyan görecektir. değerli evraklarınızı yangından korumak için yangına dayanıklı çelik kasalar için saklamak gerekmektedir. Yangın kasaları içindeki evraklarınız güvende olacaktır.

Herhangi bir yangın sonrası normal bir çelik kasa içindeki değerli kağıt, evrak, dosya, nakit vs bu gibi değerleriniz yanar veya ziyan görür. Yanmaz kasalar ayrı hususi standartlarda üretim gerektirir ve bu özellikleri her zaman tescil edilmelidir. Uluslararası NT 017 Fire sertifikası ile Yangına dayanıklılığı garantiye alınmıştır. içinden montaj yapılarak sabitlenir ve kapağı açılmadan kesinlikle yerinden sökülüp götürülemez. Geniş iç hacmi ile sadece nakit nakit, mücevher, silah bunun gibi eşyalar değil, tapu, sözleşme, kontrat vs benzeri A4 boyutundaki evrak ve dosyalar da korkusuzca saklanabilir.

Usta soyguncularca yapılan yoğun saldırılara dayanmasının yanında her bir çelik kasa, içindeki eşyaları yüksek derecedeki yangınlara karşı koruma sağlayarak 1 saatlik bir 1000 o C derece deki sıcaklığa karşı tam koruma sağlamıştır.

Ev ve büro için geniş bir iç dolgunluk sunar. nakit, mücevher, takı, çek senet, gibi değerlerin birlikte, sözleşme, tapu, kontrat, pasaport vs benzeri evraklar için klasör saklamaya uygundur.

Yukarıya Çık