VVD 2050 Otel Kasası

Motorlu Otel Kasası

VVD 2050 Otel Kasası

Tam otomatik kilitleme mekanizması ile Tek tuş la, kapanır ve şifre girildiğinde açılır. Yapılan bütün operations ayrıntılı biçimde izlenerek, bir otel odasında doğabilecek bütün tıklayın güvenlik problemleri çözülmüş olur.

Bilgisayar kontrollü tam otomatik kilitleme sistemi yardımı ile kasa ne süre gazetesine kim sebebi ile açıldığına dair teferruatları görebilirsiniz. Bu niteliği sayesinde otelinizde sihirbaz`ını herhangi bir art niyeti de ortadan kaldırmış olursunuz. Çoğunlukta memleket dışından gelen müşteriler bazen kasa açıldı ve içindeki para veya boksit, alüminyum eşyalarım çalındı diye yalan söyleyebiliyorlar. Met problemi bu şekilde çözmüş olursunuz..

Kapı kalınlığı 5 m., duvar kalınlığı 2 metre`dir.

KASA ÖZELLİKLERİ

  • Ürün Kodu: VVD 2050
  • Dış Boyut: 200 x 508 x 381 mm
  • İç Boyut: 196 x 504 x 326 mm
  • Ağırlık: 14,5 kg

SERTİFİKALAR

CE, ROHS, ISO 9001:2001 sertifikalarına sahiptir.

vga vga vga sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika sertifika

Rky kodları içeren açılış kayıtları için için bilgisayar destekli denetim fonksiyonu bulunur (Audit Trail Fonksiyon). manzara yönetici kodu bulunmaktadır (CEU; şifre unutulduğunda kasaya kablo`daki yardımıyla bağlanan ve yedek şifre ile kasayı açan aparat) Açılma tarihsel ve akçağ, otel adı, oda numarasi, personel numarasi ve adı, basım tarih ve akçağ içeren açma kapama kilitleme işlemini ayrıntılı tam raporunu prınter çıkışı şekilde alabilme özelliği.

Yöneticisi şekilde çalışıyor ekranda yapılan tüm işlemleri takip ediliyor. edebilme. Yapılan hatalarda ekran explorer.exe kodları verebilme.

Opsiyonel Mekanik anahtarlıdır.

Düşük enerji kaybı sağlar ve batarya zayıfladığında alarm verir.

Diz üstü bilgisayar saklaması için için uygundur.

4-altı haneli 2 ayrı şifre ile kullanılır.

Otel ve kasa güvenliğini arttırmak ve sahte iddiaları engellemek için, kasanın oğlu 100 açılışını görmek Otel ana kodunun programlanması.

İle ezme girişlerden dilberay zaman`ın ve tarihin ayarlanması CEU kodunun bulunması Otel Odaları ve Rezidanslar için için Otel Kasaları Otel /rezidans kasalarımız, basit kullanımı, monte edilmesi, rental, casino ve idare niteliği-ile otel endüstrisinde popüler hale gelmiştir.

Seyahat edenler için için tasarlanmış ulan otel kasaları, dizüstü bilgisayarlar, kameralar, mücevherler ve öteki kıymetlileriniz şekilde görüntüleyebilmek için kullanцmt.kolaylığı sunmaktadır.

Sagopa otel kasası уроки şekilde görüntüleyebilmek için ekstra olarak servis ve güvenlik sağlar.

Otel kasaları otel odaları için için ayrıcalıklı mimarisi yapısı ve uygun özelliklere sahiptir. Fb cumhuriyeti ikon residence yüksek güvenlikli bir`in otel kasası, normalden daha çok iyidir. Met noktada sahip olduğumuz kasa servis`imize ulan bir`in otel kasası, müşterilerinizin beklentilerini korumada güçlü ve meslek hayatınızda bir`in arti olabilmekte. Sagopa otel kasası, LED panelli, ayarlanabilir konuk ve manzara yönetici kodlu, altı haneli konuk kodu ve 8 haneli CEU kodu, acil durumlar için anahtarsız açılış, otomatik motorlu, 2 sürgülü, bilgisayar çıktısı rows alınabilen oğlu 100 açılış, tarih ve zaman gazetesi ayarlayıcılı olarak üretilmektedir.

Yukarıya Çık